بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 28 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی قبرس 0 - بلژیک 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حقوق کی‌روش واریز می‌شود، وصول نمی‌شود !
جمعه, 29 تیر 1397 ساعت 22:24
حقوق کی‌روش واریز می‌شود، وصول نمی‌شود !
تلاش مسئولین فدراسیون برای تسویه حساب با کی‌روش به دلیل مشکلات انتقال پول، تاکنون بی نتیجه بوده است.

به گزارش "توپ 90"،  با پایان رقابت های جام جهانی هر روز صحبت های متفاوتی در مورد ادامه همکاری با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران به گوش می رسد و هنوز این مربی پرتغالی قرارداد خود را برای هدایت ایران در جام ملت های 2019 امارات امضاء نکرده، که مشکلی دیگری هم ایجاد شده است.

در واقع تحریم هایی که علیه ایران وجود دارد، سبب ایجاد مشکل دیگری برای مسئولین فدراسیون فوتبال شده است و موضوع از این قرار است که پس از جام جهانی روسیه چندبار مسئولان فدراسیون فوتبال برای تسویه حساب با کارلوس کی روش تلاش داشته اند، که تاکنون این زحمات بدون نتیجه بوده است و مبالغ ارسالی به حساب فدراسیون برگشت داده شده است.


به نظر می رسد با توجه به محدودیت های مالی که در مراودات بین المللی ایران به دلیل تحریم های اقتصادی به وجود آمده، امکان انتقال پول به حساب کی روش هم وجود ندارد و به احتمال فراوان حساب کی روش به دلیل داشتن مراوده مالی با ایران بسته شده باشد.


حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که مهدی تاج و سایر مسئولین فدراسیون فوتبال که برای تمدید قرارداد کی روش هنوز به جمع بندی نهایی با این مربی نرسیده اند، این مشکل و همینطور مشکل عدم انتقال پول به حساب این چهره را چگونه حل خواهند کرد.