بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 28 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کره‌ جنوبی 2 - کلمبیا 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فلاح: به درخشش فجر با صالح امیدواریم
چهارشنبه, 27 تیر 1397 ساعت 23:28
فلاح: به درخشش فجر با صالح امیدواریم
مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی برای دومین بار سرمربی فجر شهید سپاسی را معرفی کرد.

رسول فلاح مدیرعامل باشگاه فجرشهید سپاسی شیراز از ثبت قرارداد یکساله با مجید صالح و حضور او در تمرینات فجر خبر داد و به خبرنگار توپ 90 گفت:از دیروز مذاکرات خود را با مجید صالح آغاز کردیم و از وی خواستیم با حضور در شیراز مذاکرات ادامه داشته باشد.

وی ادامه‌ داد:از صبح امروز درباره جزئیات قرارداد به توافق رسیدیم و قرارداد را بعد از ظهر نهایی کردیم. مجید صالح در تمرین عصر امروز تیم حاضر شد و امید زیادی داریم تا با دانش و برنامه هایی که دارد تیم نتایج درخشانی در فصل جدید بگیرد.

رسول فلاح افزود:تمرینات فجر به طور منظم زیر نظر اسماعیل زارع کمک مربی تیم اغاز شده بود و سعی کردیم با توجه به شرایطی که  پیش امد فصل امادگی را از دست ندهیم.


وی از بومی بودن کمک مربیان تیم گفت و خاطرنشان کرد:خود آقای صالح دوست داشت کمک مربیان شیرازی را در کادر خودش داشته باشد، ما با اسماعیل زارع و محمود خرمزی به توافق رسیده ایم و دو نفر دیگر را در روزهای اینده به این کادر اضافه خواهیم کرد.

گفتنی است فلاح پیش از این وحید رضایی دستیار فعلی امید نمازی در ذوب آهن را به عنوان سرمربی معرفی کرده بود، که در نهایت این مربی ترجیح داد به کار خود در ذوب آهن ادامه دهد.