بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 29 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لس آنجلس گلکسی 3 - لس آنجلس اف سی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چلسی نمی‌خواهد آلیسون به لیورپول برود
چهارشنبه, 27 تیر 1397 ساعت 11:46
چلسی نمی‌خواهد آلیسون به لیورپول برود
دیروز در خبرها آمده بود که لیورپول برای جذب دروازه‌بان برزیلی رم آلیسون دست به کار شده. ولی امروز روزنامه‌ی میرر گزارش داده که چلسی حالا قصد دارد دست لیورپول را در پوست گردو بگذارد.

به گزارش "توپ 90"، دیروز در خبرها آمده بود که لیورپول گفتگو با رم را آغاز کرده تا آلیسون را با قراردادی به ارزش 82 میلیون دلار به خدمت بگیرد. ولی حالا چلسی آماده است که با پیشنهادی 92 میلیون دلاری مانع از پیوستن این دروازه‌بان خوب برزیلی به رقیبش در لیگ برتر شود.  


از سوی دیگر روزنامه‌ی مارکا گزارش داده که تیبو کورتوا دروازه‌بان بلژیکی چلسی که در جام جهانی جایزه‌ی دستکش طلایی را بدست آورد قصد دارد با قراردادی 41 میلیون دلاری به رئال مادرید بپیوندد. کورتوا در فاصله‌ی سالهای 2011 تا 2014 در اتلتیکو مادرید بازی کرده بود و مدتها بود که خبرهایی درباره‌ی حضور قریب‌الوقوع او در اسپانیا مطرح می‌شد. خانواده‌ی کورتوا در این مدت در اسپانیا زندگی می‌کردند.


با توجه به اینکه از قرارداد کورتوا با چلسی تنها یک سال باقی مانده، آبی‌های لندن مجبور خواهند شد او را با قیمتی نسبتاً ارزان بفروشند چون همین قیمت ارزان بهتر از آن است که او سال دیگر به عنوان بازیکن آزاد باشگاه را ترک کند.