بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی افغانستان 4 - اندونزی 3 (نیمه نهایی فوتسال زیر20سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

28 روز تمرین پیش فصل با برانکو ایوانکوویچ
چهارشنبه, 27 تیر 1397 ساعت 11:45
28 روز تمرین پیش فصل با برانکو ایوانکوویچ
علی رغم محرومیت از نقل و انتقالات، پرسپولیس به سبب برنامه ریزی صحیح برانکو ایوانکوویچ و اجرای منظم تمرینات پیش فصل، شرایط خوبی دارد.

به گزارش "توپ 90"، پرسپولیس چهارمین پیش فصل با برانکو ایوانکوویچ را پشت سر می گذارد. فصلی که برای سرمربی کروات سرخ ها بسیار مهم و حیاتی است و او برای آمادگی هرچه بیشتر بازیکنان، روی اجرای منظم تمرینات در این دوره زمانی تاکید دارد.

پروفسور پیش تر نشان داد که در پیش فصل می تواند بازیکن ناآماده ای نظیر محسن مسلمان را به مهره ای محوری برای تیمش تبدیل کند و حالا او و کادرش در تلاشند تا مهدی شریفی را به آمادگی چند فصل پیش برسانند.

برانکو ایوانکوویچ چه در تیم ملی و چه حالا در پرسپولیس اهمیت ویژه ای برای تمرینات قائل است. او بهترین بازیکنانش را از دل جلسات تمرینی بیرون می کشد، حال این که بازیکن مورد نظر محسن ربیع خواه باشد یا حسین ماهینی یا هر کس دیگری که شاید بازیکنان اسمی تری را در پست خود داشته باشد.

سرمربی سابق تیم دینامو زاگرب در ابتدای حضور دوباره اش در ایران، مارکو استیلینوویچ را به عنوان بدنساز در کادر خود قرار داد. کسی که سابقه فوتبالی چندانی نداشت و از همین بابت انتقاداتی نیز به مرد کروات مطرح می شد اما مارکو در 3 دوره بدنسازی قبلی ارزش های خود را نشان داد و حالا قاتل بازیکنان پرسپولیس قلمداد می شود. کسی که اگرچه کارش ارتباطی به مسائل تاکتیکی ندارد ولی از ارکان موفقیت تیم پرسپولیس به حساب می آید.

سرخپوشان پایتخت فصل را اگرچه با پیروزی مقابل الجزیره به پایان رساندند اما از لحاظ فنی با افت محسوسی مواجه شده بودند. بنابراین برانکو تصمیم گرفت تمرینات پیش از فصل را خیلی زود و از 26 خرداد استارت بزند؛ زمانی که شفر در آلمان حضور داشت، سپاهان و تراکتور چالش خرید بازیکن و انتخاب مربی را پشت سر می گذاشتند و دیگر رقبا نیز در اندیشه حل مسائل مختلف بودند.

پرسپولیس امروز صبح بیست و هشتمین روز تمرینات پیش از فصل را انجام داد. این یک آمار فوق العاده و بی نظیر برای تیمِ بحران زده لیگ چهاردهم است. تیمی که با برانکو ایوانکوویچ حالا از ثبات ویژه ای برخوردار است اما حفظ موفقیت برای تیمی که دو فصل پیاپی قهرمانی را تجربه کرده بسیار سخت است. به خصوص در لیگ هجدهم که مدعیان زیادی در آن حضور خواهند داشت.