بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 22 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی اسطوره‌های لیورپول 3 - اسطوره‌های آ‌ث‌میلان 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سه ستاره پرسپولیس در اندیشه روزهای بهتر
سه شنبه, 26 تیر 1397 ساعت 13:46
سه ستاره پرسپولیس در اندیشه روزهای بهتر
شجاع خلیل زاده، کمال کامیابی نیا و گادوین منشا امیدوارند عملکردی بهتر از فصل گذشته داشته باشند.

به گزارش "توپ 90"، این سه بازیکن در لیگ هفدهم جزو مهم ترین بازیکنان پرسپولیس بودند و در بیشتر بازی ها نیز به میدان رفتند اما هر یک نقصان هایی داشتند که به امید مرتفع کردنشان در لیگ هجدهم، در تمرینات تلاش می کنند.

گادوین منشا مهاجم سیه چرده تیم پرسپولیس، یک سال پیش با سروصدای زیادی پرسپولیسی شد اما نتوانست تمام انتظارات را برآورده کند. او در مسابقات لیگ داخلی تنها 4 گل زد تا پایین تر از فرشاد احمدزاده و کنار مهدی طارمی قرار بگیرد. البته منشا در لیگ قهرمانان آمار بهتری را به ثبت رساند. با این حال مهاجم گران قیمت سرخ ها باید در فصل پیش رو تلاش بیشتری کند تا مورد توجه برانکو ایوانکوویچ قرار بگیرد.

در ابتدای فصل گذشته هواداران به شدت برانکو را بابت بازی ندادن به منشا مواخذه می کردند اما این فصل اینطور نیست. اما این ستاره نیجریایی بدون شک توانایی تکرار روزهای خوب در پیکان را دارد و می تواند در روزهای محرومیت پرسپولیس، یاور تیم باشد.

کمال کامیابی نیا و شجاع خلیل زاده وضعیت بهتری نسبت به منشا داشتند اما با این حال امیدوارند در فصل جدید فوتبال با کیفیت تری را از خود نشان دهند.

کامیابی نیا در چند مقطع از لیگ هفدهم با مصدومیت مواجه شد و همچنین عملکرد به خوبی لیگ پانزدهم نبود. شجاع خلیل زاده نیز علی رغم تمام نمایش های خوب، در برخی مسابقات اشتباهاتی عجیب داشت که منجر به بازشدن دروازه سرخ ها می شد.

اکنون این سه در تمرینات پیش فصل حضور دارند و خود را برای حضور هرچه بهتر در لیگ هجدهم آماده می کنند.