بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 4 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نعمتی و بازگشت به پست مورد علاقه (عکس)
سه شنبه, 26 تیر 1397 ساعت 13:44
نعمتی و بازگشت به پست مورد علاقه (عکس)
مهاجم فصل قبل پرسپولیس در بازی های تدارکاتی این تیم در نقش وینگر راست ظاهر شده است.

به گزارش "توپ 90"، سیامک نعمتی که فصل قبل از باشگاه پیکان به جمع سرخپوشان اضافه شد در نیم فصل اول فرصت کمی برای حضور در ترکیب تیمش پیدا کرد. اما هرچه به پایان لیگ هفدهم نزدیک شدیم، او توانست نظر مساعد برانکو را برای بازی در ترکیب ثابت جلب کند. او در بیشتر بازی ها به عنوان مهاجم سایه در کنار علیپور به بازی گرفته شد و در دیدار مقابل گسترش فولاد و استقلال خوزستان موفق به گلزنی شد. سیامک در شکست تلخ تیمش در دیدار رفت مقابل السد قطر نیز موفق به گلزنی شد.


با شروع تمرینات پیش فصل سرخپوشان نعمتی یکخط عقب تر آمده و در پست وینگر به بازی گرفته می شود. پست دلخواه او که در پیکان نیز در همین پست موفق به درخشش شد. با توجه به تشکیل زوج تهاجمی پرسپولیس توسط علی علیپور و امید عالیشاه و وجود ذخیره های مثل منشا، برانکو ترجیح داده این بازیکن تکنیکی را به پست اصلی اش بازگرداند.


با توجه به جدایی احتمالی وحید امیری، نعمتی این شانس را خواهد داشت در نیم فصل اول و قبل از اضافه شدن مهدی ترابی و سروش رفیعی، جایگاه خود را در ترکیب پرسپولیس تثبیت کرده و توقعات برانکو را برآورده کند.حالا باید منتظر ماند و دید شماره 88 سرخ ها می تواند از این فرصت به دست آمده نهایت استفاده را برده و بازی های خوبش در پیکان را تکرار کند یا نه.


(عکس: سجاد ایمانیان)