بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 29 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تساوی پرسپولیس در دیدار با تیم دسته اولی
دوشنبه, 25 تیر 1397 ساعت 20:08
تساوی پرسپولیس در دیدار با تیم دسته اولی
شاگردان برانکو در حالیکه نیمه اول دیدار تدارکاتی خود برابر گل گهر سیرجان را با تساوی بدون گل به پایان رساندند در نیمه دوم موفق شدند دو بار دروازه این تیم را باز کنند.

به گزارش "توپ 90"، سرخ پوشان پس از تمرین امروز خود برابر یاران وینکو بگوویچ قرار گرفتند تا دیدار تدارکاتی دیگری را در فاز سوم دوره آماده سازی برگزار کنند.


* این دیدار از ساعت 17 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد.

 

* مدیران عامل دو تیم نیز در ورزشگاه حضور دارند این بازی را از نزدیک نظاره می کنند.

 

* پیش از آغاز این دیدار وینکو بگوویچ خوش و بش گرمی با برانکو ایوانکوویچ و بازیکنان تیم پرسپولیس داشت.

 

* سرخ پوشان در نیمه اول با ترکیب بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، بشار رسن، سیامک نعمتی، امید عالیشاه و علی علیپور پا به میدان گذاشتند.

 

* دو تیم علیرغم حملاتی که روی دروازه یکدیگر داشتند نیمه اول را با تساوی بدون گل به پایان رساندند.

 

* علیرضا بیرانوند که در تمرین امروز پرسپولیسی ها حضور داشت این بازی را از روی نیمکت آغاز کرد.

 

* گلر ملی پوش پرسپولیسی ها بین دو نیمه در زمین ماند و مورد تشویق شدید هواداران تیمش قرار گرفت.

 

* نکته جالب در این دقایق و تشویق بیرانوند اینکه هواداران برای او شعری لری را سر دادند.

 

* پیش از آغاز نیمه دوم این دروازه بان با اجازه برانکو ورزشگاه شهید کاظمی را ترک کرد.

 

* پس از آغاز نیمه دوم و در دقیقه 47 سرخ پوشان توانستند به اولین گل بازی دست پیدا کنند. در این دقیقه ارسال توپ پشت مدافعان و خروج اشتباه گلر حریف باعث توپ ربایی علیپور شد و پس از آن نیز این مهاجم توانست اولین گل این دیدار را به ثمر برساند.

 

* کمال کامیابی نیا به عنوان تنها هافبک دفاعی پرسپولیسی ها در این بازی محسوب می شود و رسن و نوراللهی و نعمتی نیز مثلثی را جلوی این بازیکن تشکیل دادند.

 

* علی علیپور و امید عالیشاه نیز دو بازیکن سرخ پوشان در خط حمله این تیم در این بازی محسوب می شوند.

 

* در دقیقه 60 این بازی، دو تیم به تساوی رسیدند و دروازه سرخ پوشان روی یک ارسال از جناح چپ و ضربه سر مهاجم حریف باز شد. این گل توسط پیمان رنجبری به ثمر رسید.

 

* سرمربی خونسرد پرسپولیسی ها در جریان دیدار امروز این تیم جنب و جوش فراوانی در کنار دارد. برانکو از بشار رسن می خواهد دوندگی بیشتری داشته باشد و در هنگام پخش توپ بهترین تصمیم را بگیرد. او دائم به سیدجلال و شجاع تذکر می داد تا فشرده تر و نزدیک به هم بازی کنند . از وینگرها نیز تقاضای دوندگی بیشتر داشت. سرمربی پرسپولیسی ها از انصاری و ماهینی می خواهد فضای پشت وینگرها را پوشش دهند.

 

* در دقیقه 60 بازی برانکو همه بازیکنان حاضر در میدان را از زمین بیرون آورد و نیمکت نشینان را راهی زمین کرد و از این دقیقه بازیکنانی نظیر شایان مصلح، گادوین منشا، طاهرخانی و ... به زمین فراخوانده شدند.

 

* نکته جالب درباره این دقایق بازی اینکه برخی بازیکنان پرسپولیس پس از حضور در میدان در پست غیرتخصصی خود به میدان رفتند که از آن جمله می توان به شایان مصلح اشاره کرد که در پست مدافع میانی به بازی مشغول است.

 

* دقیقه 68 پرسپولیسی ها موفق شدند دومین گل خود را وارد دروازه گل گهر کنند. محمدامین اسدی در این دقیقه روی توپ ارسالی در عمق دفاع حریف از سد یار مستقیم خود عبور کرد و در حالی که با گلر حریف تک به تک شده بود با ضربه بغل پای دقیق توانست دروازه حریف را باز کند.

 

* شاگردان بگوویچ در دقیقه 80 بازی توانستند بازی را به تساوی بکشانند. این گل روی یک ضدحمله و با غفلت مدافعان پرسپولیس رضا محمودآبادی توانست گل دوم گل گهر را به ثمر رساند.

 

* بازی در نهایت با همین نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید.