بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چهارشنبه ورزشگاه بازی ذوب‌آهن مشخص می‌شود
دوشنبه, 25 تیر 1397 ساعت 20:05
چهارشنبه ورزشگاه بازی ذوب‌آهن مشخص می‌شود
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ می گوید که تا روز چهارشنبه محل برگزاری دیدار دو تیم نساجی مازندران و ذوب آهن مشخص خواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، دوره هجدهم لیگ برتر فوتبال کشور از روز چهارم مردادماه در شرایطی آغاز می شود که هنوز تکلیف سه ورزشگاه به طور کامل مشخص نشده است.


در جنوب کشور ورزشگاه شهید بهنام محمدی نواقصی دارد، که مسئولان فوتبال در مسجد سلیمان در حال بازسازی هستند و طبق صحبت های سعید فتاحی اقدامات خوبی هم انجام شده و به نظر نمی رسد، نفتی ها مشکلی برای اولین میزبانی خود داشته باشند.


در شمال کشور هم ورزشگاه سردار جنگل مشکلاتی از لحاظ نور دارد که مسئولین این ورزشگاه قول داده اند، برای هفته دوم که میزبانی سپیدرود آغاز می شود، این مانع را رفع کنند، اما در شهر قائمشهر ورزشگاه شهید وطنی هنوز آماده نشده است.


ورزشگاه وطنی که استادیوم خانگی نساجی مازندران در لیگ هفدهم خواهد بود، مشکلات عدیده ای داشت و به همین دلیل بلافاصله پس از اتمام لیگ یک و صعود قرمزپوشان نساجی مورد بازسازی قرار گرفت، ولی همچنان این ورزشگاه برای انجام بازی به بازسازی نیاز دارد و به نظر نمی رسد آماده اولین دیدار شاگردان نکونام شود که روز چهارم مردادماه برابر ذوب آهن خواهد بود.


سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ با توجه به کلافگی ذوب آهنی ها از مشخص نبودن ورزشگاهی که قرار است در آن میهمان نساجی شوند، گفت: ذوب آهنی ها حق دارند. تا چهارشنبه در این خصوص تصمیم گیری می شود و ورزشگاه را اعلام می کنیم.