بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی جوانان استقلال 2 - جوانان پرسپولیس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حضور رونالدو تغییری در سری آ ایجاد نمی‌کند !
دوشنبه, 25 تیر 1397 ساعت 20:04
حضور رونالدو تغییری در سری آ ایجاد نمی‌کند !
کاپیتان تیم ناپولی معتقد است حضور رونالدو باعث نخواهد شد که سطح سری آ ارتقا یابد و یا تغییری در آن رخ دهد.

به گزارش "توپ 90"، مارک همشیک، ستاره باشگاه ناپولی ایتالیا در خصوص ورود رونالدو به تیم یوونتوس و رقابت‌های سری آ گفت: به نظرم ورود رونالدو تغییرات زیادی در شکل سری آ به وجود نمی‌آورد. یک بازیکن به تنهایی نمی‌تواند یک تیم را قهرمان کند حتی اگر بهترین جهان باشد. اگر شما مارادونا نیستید پس نمی‌توانید به تنهایی برنده شوید.


پیش از این و بین سال‌های 1984 تا 1991 میلادی مارادونا عصر طلایی ناپولی را رقم زد. هم‎‌چنین می‌توان به این نکته اشاره کرد که ماه گذشته کارلو آنچلوتی به عنوان سرمربی ناپولی انتخاب شد و حالا به دنبال بازگرداندن روزهای پر افتخار این باشگاه ناپلی است.


وی در همین خصوص عنوان کرد: آنچلوتی یکی از موفق‌ترین مربیانی است که الان در کنار ما حضور دارد. من وقتی که متوجه شدم در ناپولی حاضر می‌شود، انگیزه بیشتری به دست آوردم.


همشیک ادامه داد: تیم ما از لحاظ بازیکن با مشکلی رو به رو نیست و کمبودی ندارد. ما در حال حاضر بازیکنی مثل لورنزو اینسینیه، دریس مرتنز، کولیبالی و ستارگان دیگری را در اختیار داریم و تیم قدرتمندی را جمع کرده‌ایم که همگی دارای استعداد فراوانی هستند و چند تیم مطرح اروپا را مشتری خود می‌بینند.