بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سنگال 0 - الجزایر 1 (فینال جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پاداش 38 میلیون یورویی در انتظار قهرمان جام جهانی
یکشنبه, 24 تیر 1397 ساعت 13:51
پاداش 38 میلیون یورویی در انتظار قهرمان جام جهانی
فرانسه و کرواسی امشب نه تنها برای فتح جام قهرمانی جام جهانی، که بر سر پاداشی هنگفت با هم رقابت می‌کنند.

به گزارش "توپ 90"، دو تیم فرانسه و کرواسی، امروز دیدار فینال جام جهانی 2018 روسیه را برگزار خواهند کرد. شاگردان دیدیه دشان در یک سو به دنبال کسب دومین قهرمانی خود در این رقابت ها هستند و در آن سو، کرواسی سعی دارد برای اولین بار جام را بالای سر ببرد. حال فیفا اعلام کرد که فدراسیون تیم قهرمان رقابت ها، مبلغ 38 میلیون دلار از سوی کنفدراسیون جهانی فوتبال پاداش خواهد گرفت.
همچنین تیم نایب قهرمان در دیدار امروز، 28 میلیون دلار از فیفا دریافت خواهد کرد. در هر دو مبلغ پرداختی فیفا نسبت به سال 2014، 3 میلیون دلار افزایش مشاهده می‌شود.
بلژیک نیز که روز گذشته موفق شد عنوان سومی رقابت ها را کسب کند، 24 میلیون دلار جایزه خواهد گرفت و انگلیس که به مقام چهارمی رقابت ها دست یافت، 22 میلیون دلار پاداش می‌گیرد.
در مجموع، رقم پرداختی فیفا به تیم‌های حاضر در رقابت ها نسبت به دور قبل، بیش از 40 میلیون دلار افزایش یافته است. در سال 2014، فیفا در مجموع 358 میلیون دلار به تیم ها پرداخت کرد و امسال قرار است این رقم به 400 میلیون دلار برسد. دیدار فینال، امروز در ساعت 19:30، در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو برگزار خواهد شد.