بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تراکتور به دنبال دریافت حق رشد نادری از تیم بلژیکی
یکشنبه, 24 تیر 1397 ساعت 13:51
تراکتور به دنبال دریافت حق رشد نادری از تیم بلژیکی
باشگاه تراکتورسازی تبریز به دنبال دریافت حق رشد محمد نادری از باشگاه کورتریک بلژیک است.

به گزارش "توپ 90"، با اینکه مسئولان تراکتورسازی ادعا می کردند محمد نادری با این باشگاه دو سال دیگر قرارداد دارد و باید در تمرینات حاضر شود اما این بازیکن به طور ناگهانی با تیم کورتریک بلژیک قرارداد بست و لژیونر شد.


نادری ابتدای فصل هفدهم لیگ برتر قراردادی سه ساله با باشگاه تراکتورسازی امضا کرده بود که در این قرارداد درباره جزییات دو سال آخر توضیحاتی نوشته نشده بود. به عبارت بهتر او می توانست بدون مشکل تراکتور را ترک کند و حالا با این کار راهی لیگ بلژیک شده است.


از این رو مسئولان تراکتورسازی که ظاهرا متوجه شده اند نمی توانند جلوی نادری را در رفتن به تیم دیگری بگیرند، حالا به دنبال در آمدزایی از انتقال نادری هستند و به همین خاطر برای دریافت حق رشد نادری از باشگاه کورتریک تلاش خواهند کرد.


عباس الیاسی، سرپرست باشگاه تراکتورسازی در این باره گفت: «نادری به عنوان بازیکن تراکتورسازی لژیونر شده و به او تبریک می گوییم. امیدوارم او موفق باشد اما قطعا حقمان را از این انتقال می خواهیم تا ثانیه آخر برای اینکه بتوانیم مبلغی به باشگاه تزریق کنیم تلاش خواهیم کرد. البته مشکلی وجود ندارد و با تعاملی که داریم، این موضوع را در روند اجرایی قرار می دهیم.»