بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فولاد 1 - صنعت نفت 4 (هتریک بالوتلی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کوین؛مغز متفکر شیاطین در سرزمین های شمالی(عکس)
یکشنبه, 24 تیر 1397 ساعت 13:50
کوین؛مغز متفکر شیاطین در سرزمین های شمالی(عکس)
شیاطین سرخ برای اولین بار روی سکوی جهانی ایستادند و عنوان سومی را با شایستگی در کارنامه خود به ثبت رساندند.

به گزارش "توپ 90"، تیمی شایسته با یک دو جین ستاره سرشناس و گران قیمت که سرانجام تا حدودی به آن چه شایسته اش بود رسید تا بالاتر از بسیاری از تیم های مدعی قهرمانی روی سکوی سوم جهان بایستد، عنوانی که طرفداران این تیم انتظار داشتند در جام جهانی قبلی همین طور یورو 2016 برای آنها رقم بخورد اما مارک ویلموتس چهره افسانه ای فوتبال بلژیک از رسیدن به آن ناکام ماند.


در کنار هوش بالای تاکتیکی روبرتومارتینز سرمربی اسپانیایی همین طور درخشش فوق تصور ادن هازارد باید از مغز متفکر شیاطین سرخ در این جام به نیکی یاد شود، ستاره ای که نه تنها در مرحله گروهی بلکه در بازی های سرنوشت ساز و حذفی جام جهانی تفاوت ها را در مستطیل سبز رقم زد تا بلژیک به آن چه شایسته اش بود، برسد.


کوین دی بروین درست همان نقشی را در بلژیک ایفا کرد که در تیم باشگاهی اش یعنی من سیتی داشت. مغز متفکر در طراحی حملات همین طور نظم دادن به سیستم و نمایش ارائه شده از سوی ستاره های این تیم در طول بازی ها. اوج هنرنمایی این بازیکن در مصاف با برزیل همین طور بازی های نیمه نهایی و رده بندی بود.


شماره 7 بلژیکی ها با شناخت کامل از نقاط ضعف سه شیرها مقابل انگلیس کاملا جریان بازی را به سمت شیاطین بازگرداند و در نهایت هم با بازیسازی و پاس های دیدنی خود راه دومین برد متوالی مقابل انگلیس در این تورنمنت را هموار کرد تا ستاره زمین معرفی شود. مسلما بلژیک با داشتن چنین بازیساز قهار و بهره بردن از او در کنار بازیکنانی همچون هازارد و لوکاکو می تواند از حالا خیز بلندی برای قهرمانی در یورو 2020 بردارد.


عکس؛ امیرحسین خیرخواه