بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 1 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ستاره پرسپولیس در نزدیکی‌های پیکان
چهارشنبه, 20 تیر 1397 ساعت 14:43
ستاره پرسپولیس در نزدیکی‌های پیکان
سروش رفیعی که چند روز پیش قرارداد خود را با پرسپولیسی ها منعقد کرد به احتمال فراوان نیم فصل اول لیگ هجدهم را در تهران و در تیم پیکان توپ خواهد زد. 

به گزارش "توپ 90"، سروش رفیعی که پیش از این نیز برای پرسپولیسی ها به میدان رفته بود پس از حرف و حدیث های فراوان و با یک فصل حضور در لیگ ستارگان قطر باز هم تصمیم گرفت به لیگ برتر ایران و تیم سابق خود برگردد. این اتفاق در حالی رخ داد که سرخ پوشان به دلیل محرومیت از حضور در نقل و انتقالات نمی توانستند قرارداد بازیکنی را ثبت کنند و به همین دلیل مجبور به عقد قرارداد با نفرات مورد نظر خود شدند اما در نیم فصل اول آنها را در اختیار تیم های دیگر قرار خواهند داد تا در فصل نقل و انتقالات زمستانی بتوانند آنها را رسما به عضویت تیم خود دربیاورند. 


این اتفاق پیش از این برای بازیکنانی همچون مهدی ترابی و مهدی شیری نیز افتاده بود و به همین دلیل این دو بازیکن نیم فصل ابتدایی لیگ هجدهم را در تیم های سابق خود یعنی سایپا و پیکان خواهند گذراند. 


این روزها علاوه بر این دو بازیکن، سروش رفیعی دیگر ستاره ای است که باید برای حضور در بازی های نیم فصل اول لیگ فکری به حال خود کند. با توجه به بررسی نفرات موجود در تیم های مختلف لیگ برتری و بررسی شرایط آنها تنها می توان سروش رفیعی را در نزدیکی های باشگاه پیکان دانست. از آنجا که طبیعتا اولویت رفیعی برای بازی در لیگ هجدهم تهران است و از طرفی قرارداد او نیز شرایطی خاص خواهد داشت(حضور برای نیم فصل) و البته بازیکنانی که در تیم های مختلف به کار گرفته شدند حضور چند ماهه سروش رفیعی در باشگاه پیکان محتمل است و به احتمال فراوان او طی یکی دو روز آینده قرارداد خود را با این تیم منعقد خواهد کرد.