بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

هواداران پای این پرسپولیس می‌ایستند؟
چهارشنبه, 20 تیر 1397 ساعت 14:43
هواداران پای این پرسپولیس می‌ایستند؟
پرسپولیسی ها درک می کنند از تیم فعلی شان، خیلی ها به خاطر محرومیت نقل و انتقالاتی و درک شرایط تیم ماندند و بدون شک نگاه متفاوت به آن ها خواهند داشت.

به گزارش "توپ 90"، برانکو ایوانکوویچ یک نیم فصل برای انتخاب 11 بازیکن اصلی چالش سختی خواهد داشت اما مطمئن است که در راه عبور از بحران، هواداران پرسپولیس همراه و یاور او و تیمش خواهند بود.

محرومیت از نقل و انتقالات سبب شد تا هواداران چالش وفاداری را برای بازیکنانی که قراردادشان تمام شده، راه بیاندازند که البته به طور کامل موفقیت آمیز نبود. صادق محرمی راهی دینامو زاگرب شد تا رویاهایش را در کرواسی سپری کند، فرشاد احمدزاده به لهستان رفت تا طعم حضور در اروپا را بچشد و محسن مسلمان نیز پس از راهی تیم سابقش ذوب آهن شد. طرفداران این بازیکنان را با روی خوش همراهی کردند اما به آن ها که در تیم ماندند، نگاه متفاوتی خواهند داشت.

سرخ ها برای نیم فصل اول حدود 13-14 بازیکن شاخص و نامدار دارند و بدون شک تکرار پیروزی های مداوم با این تیم کار سخت تری است. اما در شبکه های اجتماعی، هواداران حمایت بسیار خوبی از تیمشان می کنند و همین موضوع می تواند کارِ شاگردان برانکو در طول نیم فصل را آسان کند.

اگر این حمایت به ورزشگاه نیز کشیده شود، بی شک احتمال موفقیت بالا می رود و طرفداران نیز به خوبی بر این موضوع واقف هستند.

حال البته نکته مهم این است که حمایت همه جانبه پس از آغاز نیم فصل دوم نیز ادامه داشته باشد چرا که اضافه شدن نفرات جدید و هماهنگی آن ها با تیم وقت می برد و نمی توان از روز اول انتظار نمایش های دل پسند از تیم را داشت.