بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 1 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دالیچ: مسی را مهار کردیم، هری کین هم مهارشدنی است
سه شنبه, 19 تیر 1397 ساعت 23:45
دالیچ: مسی را مهار کردیم، هری کین هم مهارشدنی است
زلاتکو دالیچ، سرمربی تیم ملی کرواسی تاکید کرد احترام زیادی برای تیم ملی انگلیس قائل است.

به گزارش "توپ 90"، فردا شب تیم های انگلیس و کرواسی در مرحله نیمه نهایی جام جهانی به مصاف هم خواهند رفت و زلاتکو دالیچ ضمن تمجید از قدرت حریف خود مدعی شد آنها نیز به توانایی های خود ایمان داشته و می خواهند سه شیرها را کنترل کنند.

زلاتکو دالیچ گفت: "از نظر من رحیم استرلینگ بازیکن سریع و خطرناکی است که زوج مناسبی را در خط حمله در کنار هری کین تشکیل داده است و من معتقدم وقتی تیمی مانند انگلیس به مرحله نیمه نهایی جام جهانی رسیده است یعنی در این تیم نقطه ضعف بارز و مشخصی وجود ندارد.

سبک بازی انگلیس مبتنی بر بازی مستقیم بوده و آنها تیمی خطرناک و سریع هستند که ضربات ایستگاهی و همچنین ارسال های کرنر بسیار خوب عمل می کنند. 3 بازی آخر ما در جام جهانی بسیار دشوار بود زیرا مقابل تیم هایی با رویکرد دفاعی قرار گرفته بودیم اما می دانیم که برابر انگلیس بازی متفاوتی در انتظار ما خواهد بود زیرا حریف ما نیز علاقمند به نمایش های هجومی است.

انگلیس تیم قدرتمندی است اما ما نیز به توانایی های خودمان ایمان داریم. هری کین رکورد فوق العاده ای داشته اما ما نیز بازیکنان بزرگی داریم و توانسته ایم بازیکنانی مانند لیونل مسی و کریستن اریکسن را نیز مهار کنیم پس امیدوارم این اتفاق در مورد هری کین هم رخ بدهد.

بازی تیم ملی انگلیس برابر سوئد را تماشا کرده ام. آنها خیلی راحت موفق به غلبه بر حریف خود در مرحله قبل شده اند پس حریف آسانی نیستند و ما برای آنها احترام زیادی قائل هستیم."