بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر - لوگانو (دوستانه باشگاهی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اوزیل در جام جهانی با ترمزدستی بازی می کرد
سه شنبه, 19 تیر 1397 ساعت 19:23
اوزیل در جام جهانی با ترمزدستی بازی می کرد
آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال در مورد نمایش ناامیدکننده اوزیل در جام جهانی صحبت کرد.

به گزارش "توپ 90"، بسیاری از کارشناسان معتقدند که حتی نیمی از توانایی های اوزیل را در جام جهانی شاهد نبودیم. در تورنمنتی که به بدترین شکل ممکن برای ژرمن ها به اتمام رسید و آنها پس از 80 سال از مرحله گروهی نیز بالا نیامدند.

پیش از شروع رقابت ها دیدار اوزیل و گوندوغان با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه بسیار جنجالی شد و رسانه های آلمانی به انتقاد وحشتناک از این دو بازیکن پرداختند. در جریان بازی های دوستانه پیش از جام جهانی نیز آنها از سوی تماشاگران هو شدند.

او در دو بازی آلمان برابر مکزیک و کره از ابتدا به میدان رفت و در هر دو بازی نیز آلمان ها مغلوب شدند. در بازی دوم برابر سوئد که اوزیل در زمین نبود، آلمان 2-1 به برتری دست یافت.

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر خداحافظی اوزیل با فوتبال ملی نیز شنیده شده است.

آرسن ونگر، یکی از تحسین کنندگان همیشگی اوزیل، در مورد دلیل بازی های ناامیدکننده این ستاره ترک تبار به بی این اسپورتس گفت:« من اوزیل را خیلی خوب می شناسم. او یک فوتبالیست استثنایی است. اوزیل و گوندوغان پیش از شروع جام، فشار زیادی را تحمل کردند و به نوعی آلمان ها از این دو انتقام گیری کردند.

اوزیل بازیکنی است که نیاز به حمایت دارد و نه جنجال. وقتی بازی او را می دیدم، این حس به من دست می داد که او انگار با ترمز دستی بازی می کند. برخی مواقع می توانست به جلو حرکت کند و به بازی عرض بدهد و کارهای بیشتری انجام دهد اما در عوض متوقف می ماند و محتاط بازی می کرد. او آن اوزیلی نبود که می شناختم. بازیکنی که در زمین مثل یک قاتل بود. این اوزیل واقعی نبود.»