بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 3 - لوانته 0 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش سازمان لیگ به درخواست نکونام
سه شنبه, 19 تیر 1397 ساعت 19:23
واکنش سازمان لیگ به درخواست نکونام
جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال نساجی از مسئولان سازمان لیگ خواسته تا در مورد سهمیه تیم های صعود کرده به لیگ برتر تجدید نظر صورت گیرد.

به گزارش "توپ 90"، مطابق قانون هر تیم لیگ برتری در پنجره تابستانی می تواند 6 خرید لیگ برتری داشته باشد و این در حالی است که دو تیم صعود کرده به لیگ برتر تنها یک سهمیه بیشتر نسبت به تیم های لیگ برتری دارند و می توانند 7 بازیکن لیگ برتری را به ترکیب تیم خود اضافه شوند؛ موضوعی که سبب اعتراض جواد نکونام سرمربی تیم نساجی مازندران شده که خود را در رقابتی نابرابر با تیم های لیگ برتری می بیند.


نکونام در صحبت با بهاروند رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال ایران با توجه به سقوط بسیاری از تیم های لیگ یکی پس از یک فصل حضور در لیگ برتر از او خواسته که در این قانون تجدید نظر کند و سهمیه های تیم های لیگ یکی صعود کننده به لیگ برتر را برای جذب بازیکن افزایش دهند.

در همین خصوص با سعید فتاحی مسئول کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ تماس گرفتیم. فتاحی در این خصوص به خبرنگار "توپ 90" گفت: « پیشنهاد آقای نکونام را گوش کردیم و در حال بررسی هستیم.»

البته فتاحی سعی کرد که خیلی کوتاه به این سوال پاسخ دهد ولی با توجه به پاسخی که داشت، جواد نکونام که تاکید ویژه ای روی درخواست خود دارد، می تواند امیدوار به تغییر قوانین موجود در زمینه جذب بازیکن باشد؛ تغییری که البته می تواند خبر خوشی برای تمام تیم های لیگ یکی باشد که به لیگ برتر صعود می کنند.