بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 3 - لوانته 0 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اسپانیا : پیکه، از تیم ملی نرو !
سه شنبه, 19 تیر 1397 ساعت 12:13
اسپانیا : پیکه، از تیم ملی نرو !
پیکه، ستاره‌ی بارسلونا تلویحاً اعلام کرده که قصد دارد با به پایان رسیدن جام جهانی بازنشسته شود ولی خیلی‌ها مایلند او را همچنان در لاروخا ببینند.

به گزارش "توپ 90"، رئیس جدید سازمان ورزش فدراسیون فوتبال اسپانیا، خوزه مولینا از جرارد پیکه خواسته که تصمیم خود مبنی بر خداحافظی از تیم ملی این کشور را مورد بازبینی قرار دهد. پیکه قبلاً گفته بود جام جهانی 2018 آخرین تورنمنتی خواهد بود که او با پیراهن تیم ملی اسپانیا در آن حضور خواهد داشت. تورنمنتی که اسپانیا در مرحله‌ی یک‌هشتم نهایی آن در مقابل میزبان در ضربات پنالتی شکست  خورد و حذف شد.


پیکه گفته بود " بعضی‌ها فکر می‌کنند اگر من اینجا نباشم بهتر است ". پیکه به خاطر نظرات سیاسی خود اغلب از طرف هواداران تیم ملی اسپانیا مورد اهانت قرار می‌‌گیرد.


هم‌تیمی سابق پیکه در بارسلونا، آندرس اینیستا هم بعد از حذف اسپانیا از جام جهانی، خداحافظی خود با تیم ملی را اعلام کرد و سرخیو راموس، کاپیتان لاروخا گفته که ممکن است بعضی‌های دیگر هم راه اینیستا را دنبال کنند.


پیکه البته هنوز برنامه‌ی قطعی خود را اعلام نکرده ولی مولینا که خود عنوان دروازه‌بان سابقه‌ی بازی در تیم ملی را دارد امیدوار است بتواند دفاع وسط لاروخا را متقاعد کند که در دوران هدایت سرمربی جدید اسپانیا، انریکه هم در تیم ملی بماند. انریکه‌ای که در فصل 2014- 2015 به همراه بارسلونا هر سه جام ممکن در فوتبال اسپانیا را فتح کرده بود.


مولینا می‌گوید " پیکه بازیکنی فوق‌العاده است و من خیلی دوست دارم او با تیم ملی ادامه دهد. البته این چیزی است که مربی‌ در باره‌اش تصمیم می‌گیرد. ولی من دوست ندارم هیچ فوتبالیست اسپانیایی‌ای از تیم ملی خداحافظی کند ".