بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گاتزتا: تماس تلفنی آلگری با رونالدو
سه شنبه, 19 تیر 1397 ساعت 12:13
گاتزتا: تماس تلفنی آلگری با رونالدو
نشریه گاتزتا دلو اسپورت مدعی شد که مکس آلگری، سرمربی یوونتوس ، تماس تلفنی با رونالدو داشته و در مورد انتقالش به یووه با او صحبت کرده است.

به گزارش "توپ 90"، انتقال رونالدو به یوونتوس همچنان در کش و قوس فراوانی قرار دارد و هنوز مشخص نیست که این انتقال در نهایت چه زمانی نهایی خواهد شد. فوق ستاره پرتغالی که برنده پنج توپ طلا شده، مورد توجه یوونتوس قرار دارد و بیانکونری ها تمام تلاش خود را برای جذب او انجام داده اند. حال گاتزتا از تماس تلفنی آلگری با رونالدو خبر داد.

در حقیقت سرمربی ایتالیایی که کمی زودتر از موعد از تعطیلات برگشته، از آندره آ آنیلی درباره تماس با رونالدو اجازه گرفته و پس از تماس به ستاره پرتغالی قول یک سورپرایز بزرگ در یووه را داده است.

آلگری به خوبی متوجه است که در حال حاضر بهترین فرصت برای جذب بهترین بازیکن جهان فرا رسیده و باید به هر شکلی که شده ، پیراهن یوونتوس را به تن او کنند. پاسخ رونالدو نیز که به زبان انگلیسی با آلگری صحبت می‌کرد دوستانه بوده است. البته در این مکالمه دو طرف وارد جزئیاتی نشدند. آخرین مذاکره مندس امیدهای یووه را افزایش داده ولی هنوز این انتقال رسمی نشده است.