بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سنگال 0 - الجزایر 1 (فینال جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گزارش روزنامه‌های ترک از انتقال بیرانوند
دوشنبه, 18 تیر 1397 ساعت 12:37
گزارش روزنامه‌های ترک از انتقال بیرانوند
روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های ترکیه همچنان به انتشار اخباری درباره‌ی انتقال علیرضا بیراوند به ترکیه مشغولند. 

به گزارش "توپ 90"، روزنامه ملیت ترکیه از پیوستن علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی کشورمان و پرسپولیس به فنرباغچه خبر می‌دهد. ملیت می‌گوید بعد از جدا شدن فابیانو گلر برزیلی فنرباغچه، مسئولین باشگاه به دنبال جانشین او می‌گشتند و اخیراً خبری به بیرون درز کرد که نشان می‌داد جذب بیرانوند 24ساله دروازه‌بان باشگاه پرسپولیس ایران در حال قطعی شدن است. 


ملیت می‌گوید دروازه‌بان ملی‌پوش ایرانی در مرحله‌ی اول به مدت یکسال به عنوان بازیکن قرضی در فنرباغچه بازی خواهد کرد. 


روزنامه‌ی ورزشی پرطرفدار فاناتیک ترکیه هم می‌نویسد درحالیکه مصدومیت فابیانو و جدایی او از فنرباغچه، هواداران این باشگاه ترک را نگران کرده بود، حالا همه با مطرح شدن اسم علیرضا بیرانوند گلر 24ساله‌ی ایرانی غافلگیر شده‌اند. به گزارش فاناتیک، درخشش بیرانوند در جام جهانی با پیراهن ایران، مسئولین فنرباغچه که به دنبال تقویت خط دفاع و دروازه‌ی خود هستند را به جذب او متقاعد کرده است. فاناتیک هم می‌گوید بیرانوند فعلاً به مدت یک سال به عنوان یار قرضی در فنرباغچه بازی خواهد کرد.

فانتیک درباره‌ی بیرانوند می‌نویسد مهمترین خصوصیات او سیوهای حیاتی است و بیرانوند حتی گاهی با شوتهای بلند خود به بازیکنان تیمش پاس گل هم داده است. بیرانوند علاقه‌ی زیادی به شوتهای بلند و منتقل کردن سریع بازی به نیمه‌ی حریف دارد. اما بیرانوند در عین حال قابلیت این را دارد که توپ را با استفاده از دست، خیلی سریع برای بازیکنان خودی بیندازد تا بازی متوقف‌‌شده، سریعتر و چابک‌تر آغاز شود. بیرانوند در چندین مسابقه، به هم‌بازی‌های خود پاس گل داده است.