بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ماموریت تاریخی کاپیتان کین (عکس)
یکشنبه, 17 تیر 1397 ساعت 00:48
ماموریت تاریخی کاپیتان کین (عکس)
تیم ملی انگلیس با استفاده از ستاره خود در مسیر تاریخ‌سازی و صعود به فینال جام جهانی قرار دارد.

به گزارش "توپ 90" تیم ملی انگلیس با برتری برابر تیم ملی سوئد بعد از 28 سال حضور در نیمه نهایی جام جهانی را تجربه می‌کند و حالا به دنبال شناخت حریف از بین یکی از دو تیم کرواسی و روسیه است.  
انگلیس‌ها در تاریخ جام جهانی تنها یک قهرمانی به دست آورده‌اند که به جام جهانی 1966 باز می‌گردد. مسابقاتی که در همین کشور برگزار شد و سه شیرها با برتری 4-2 مقابل آلمان جام طلایی جهان را بالای سر بردند.

حالا این تیم با بهره‌گیری از ستاره باشگاه تاتنهام در مسیر تاریخ‌سازی دوباره قرار گرفته است. هری کین که در این دوره از مسابقات بازوبند کاپیتانی را بر بازو دارد، با 6 گل زده در صدر جدول گلزنان قرار دارد و تنها لوکاکو را به عنوان حریف جدی خود می‌بیند. هر چند که وی در دیدار برابر سوئد روز کم فروغی را تجربه نمود و در امر گلزنی ناموفق بود اما با استفاده از تجربه خود به بهترین نحو ممکن تیمش را درون زمین هدایت کرد.

حال کین برای اولین بار فرصت حضور در نیمه نهایی جام جهانی را تجربه می‌کند؛ مسابقه‌ای که می‌تواند باعث خوشبختی انگلیس شود و آن‌ها در معرض کسب عنوان قهرمانی و بازگرداندن جام جهانی به سرزمین فوتبال قرار دهد.