بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 1 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رقابت پنهان انگلیس و فرانسه در جام جهانی!
چهارشنبه, 13 تیر 1397 ساعت 15:44
رقابت پنهان انگلیس و فرانسه در جام جهانی!
تیم ملی فرانسه 106 امتیاز در ادوار جام جهانی به دست آورده و یک امتیاز بیشتر از انگلستان دارد.

به گزارش "توپ 90"، پیش از بازی های مرحله یک هشتم نهایی، سه شیرها 2 امتیاز بیشتر از فرانسه داشتند اما باتوجه به پیروزی فرانسه برابر آرژانتین و تساوی کلمبیا و انگلستان، حالا خروس ها بالاتر از تیم ملی انگلستان قرار دارند.

در جدول تمام ادوار جام جهانی، فرانسه اکنون سومین تیم برتر اروپایی است و پس از این تیم، انگلستان و اسپانیا حضور دارند و به نظر می رسد رقابت خروس ها و سه شیرها ادامه دار خواهد بود. این دو تیم هر کدام 15 بار حضور در جام جهانی را تجربه کرده اند اما فرانسه 66 بازی (سه بازی بیشتر از انگلیس) انجام داده و این را می توان نشانه موفقیت های بیشتر این تیم قلمداد کرد.

البته در میانگین امتیاز بر حسب بازی، انگلستان جلوتر است. آن ها آمار 1.66 و فرانسوی ها 1.60 امتیاز در هر مسابقه را به ثبت رسانده اند. اما در تعداد پیروزی کفه ترازو به نفع نماینده آبی پوش اروپا سنگینی می کند و فرانسه 3 پیروزی بیشتر از انگلیس دارد.

آقای گل خروس ها ژست فونتین با 13 گل است و برای سه شیرها گری لینه کر 10 گل به ثمر رسانده و هیچ بعید نیست به زودی هری کین به رکورد او برسد.

حال شاگردان ساوت گیت امیدوارند همچنان در جام جهانی باقی بمانند و به این رقابت جالب با فرانسه ادامه دهند. در آن طرف، کار برای تیم دشان بسیار سخت تر است چرا که آن ها باید ابتدا اروگوئه را از پیش رو بردارند و سپس به مصاف برنده بلژیک و برزیل بروند.