بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال شهرداری گرگان 81 - شیمیدر تهران 64

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مارادونا: پول نمی‌خواهم، فقط بگذارید برگردم!
سه شنبه, 12 تیر 1397 ساعت 17:22
مارادونا: پول نمی‌خواهم، فقط بگذارید برگردم!
اسطوره فوتبال آرژانتین طی اظهار نظری جنجالی اعلام کرده که حاضر است هدایت آلبی سلسته را بدون دریافت پول به عهده گیرد. 

به گزارش "توپ 90" تیم ملی آرژانتین که در جام جهانی  2018 روسیه بسیار ناامید کننده عمل کرد پس از باخت سنگین 4-3 مقابل فرانسه در مرحله یک هشتم نهایی از دور مسابقات کنار رفت. حذف زودهنگام فینالیست دور قبل از یک طرف و نمایش دور از انتظار و ضعیف مسی به همراه آلبی سلسته از طرف دیگر باعث شد اسطوره‌های فوتبال آرژانتین انتقادات زیادی به کادرفنی و مسئولان فدراسیون این کشور وارد کنند. 


حال دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین که هر چهار مسابقه تیم ملی کشورش را از نزدیک تماشا کرد در اظهار نظری عجیب اعلام کرده که حاضر است هدایت آلبی سلسته را بدون دریافت پولی به عهده بگیرد. 


وی به سایت TELESUR گفت: من می‌خواهم بازگردم و در قبال آن هیچ چیزی نمی‌خواهم و رایگان کار خواهم کرد. 


پیش از این مارادونا در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی هدایت آرژانتین را بر عهده داشت اما در مرحله حذفی مسابقات با شکست سنگین 4-0 مقابل آلمان از گردونه مسابقات حذف شد. با این حال او هنوز هم شخصیت محبوبی در کشورش به حساب می‌آید. اما جذابیت مارادونا در اخلاق و شادی‌های خاص به خودش است و به همین دلیل انتقادات زیادی را به خود می‌بیند؛ اما او در همه زمان جواب منتقدان خود را می‌دهد. 


وی در همین خصوص عنوان کرد: بعد از حذف آرژانتین از جام جهانی مردم فکر می‌کنند که من خوشحال هستم اما قلب من سنگین است. من احساس بدی دارم که با تلاش‌های بسیار در آن مرحله حاضر شدیم و همه چیز از بین رفت. 


سرمربی آینده تیم ملی آرژانیتن دو چالش مهم پیش روی خود می‌بیند. جام لیبرتادورس 2019 که در خاک برزیل برگزار می‌شود و بعد از آن، جام جهانی 2022 قطر که با توجه به نتایج به دست آمده برای آلبی سلسته بسیار مهم است.