بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 3 - گوادالاخارا 0 (اینترنشنال کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سنگ تمام برای کاپیتان تیم ملی در کویر (عکس)
دوشنبه, 11 تیر 1397 ساعت 20:03
سنگ تمام برای کاپیتان تیم ملی در کویر (عکس)
مردم شهر کاشان از بازیکن تاثیرگذار تیم ملی به شکلی فوق العاده استقبال کردند.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی فوتبال ایران پس از کسب 4 امتیاز در یکی از گروه های سخت رقابت های جام جهانی 2018 به شکلی تلخ از دور رقابت ها کنار رفت و با جام جهانی وداع کرد.

پس از اتمام کار ایران در این تورنمنت، کاروان تیم ملی به کشور بازگشت و در روزهای اخیر شاهد استقبال مردم شهرهای مختلف از بازیکنان بومی خود بوده ایم. از رضاییان و عزت اللهی در شمال تا طارمی در جنوب، همگی مورد استقبال همشهریان خود قرار گرفته اند.

اما یکی از باشکوه ترین استقبال ها از ملی پوشان، در مرکز ایران اتفاق افتاد. مردم شهر کاشان به پاس زحماتی که احسان حاج صفی در سه بازی مرحله گروهی جام جهانی با پیراهن تیم ملی کشیده بود، با وی دیدار کردند و استقبالی فوق العاده از این بازیکن به عمل آوردند.

حاج صفی در جام جهانی 2018 در مجموع 215 دقیقه برای تیم ملی به میدان رفت و یکی از موثرترین بازیکنان تیم بود. او در دیدارهای حساس مقابل اسپانیا و پرتغال مسئولیت سنگین کاپیتانی تیم ملی را نیز بر عهده داشت و به افتخاراتی که در لباس تیم ملی کسب کرده بود، افزود.

عملکرد خوب حاج صفی باعث شد او 2 بار در تیم منتخب روز بلیچر ریپورت قرار بگیرد و حتی پس از پایان دور گروهی، در بین مدافعان و وینگرهای چپ تمام تیم های حاضر، رتبه سوم را کسب کرد و در رقم خوردن عملکرد تدافعی فوق العاده تیم ملی، یکی از ارکان اصلی به شمار می رفت.

ستاره و کاپیتان تیم ملی ایران پس از درخشش در جناح چپ خط دفاعی، در نهایت شایستگی مورد استقبال گرم ساکنان شهر زادگاه خود قرار گرفت و روحیه و انرژی فوق العاده ای از همشهریانش گرفت.