بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی جوانان استقلال 2 - جوانان پرسپولیس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برزیل نمی تواند تنها به نیمار تکیه کند
یکشنبه, 10 تیر 1397 ساعت 20:45
برزیل نمی تواند تنها به نیمار تکیه کند
کاسمیرو، هافبک تیم ملی برزیل، معتقد است که این تیم نباید برای موفقیت در جام جهانی، تنها به درخشش نیمار تکیه کند.

به گزارش "توپ 90"، برزیلی ها که چهار سال قبل در خانه نتوانستند در جام جهانی به قهرمانی برسند، فردا شب  در دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 مقابل مکزیک قرار خواهند گرفت.

بعد از حذف تیم های آرژانتین و پرتغال با لیونل مسی و کریس رونالدو، کاسمیرو تاکید کرد که سلسائو برای موفقیت باید یک تیم خوب داشته باشد.

او به خبرنگاران گفت:" در فوتبال همیشه یکی دو بازیکن هستند که مردم در موردشان صحبت می کنند. البته نیمار برای ما در حال حاضر بازیکنی در آن سطح است. راهی برای پنهان کردن این موضوع وجود ندارد اما اگر تیم خوبی نداشته باشید، نمی توانید به قهرمانی برسید. ما بازیکنان فوق العاده دیگری هم داریم. ما در گذشته هم روماریو، پله و رونالدو را داشتیم. اما همه تیم باید خوب باشد. بسیار مهم است که همه 11 بازیکن با هم خوب کار کنند.

ما می دانیم که اگر بتوانیم به قهرمانی برسیم، تاریخ ساز می شویم و این کاری است که می خواهیم انجام بدهیم. ما در طول رقابت ها بهتر شده ایم و این طبیعی است. ما می خواهیم بهتر از این هم بشویم. ممکن است یک بازی فوق العاده انجام بدهیم و حذف شویم. فوتبال همین است. اما اگر شکست بخوریم، با انجام یک بازی فوق العاده شکست خواهیم خورد."