بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الوحده امارات 4 - الریان 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فخرالدینی: این فصل هم مدعی خواهیم بود
یکشنبه, 10 تیر 1397 ساعت 18:25
فخرالدینی: این فصل هم مدعی خواهیم بود
بازیکن ذوب آهن با ابراز رضایت از تمدید قراردادش با این تیم معتقد است آنها با امید نمازی می توانند در لیگ هجدهم نیز مدعی قهرمانی باشند.

به گزارش "توپ 90"، میلاد فخرالدینی نیم فصل دوم لیگ هجدهم به جمع ذوبی ها پیوست و یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود. او علی رغم پیشنهاداتی که داشت ترجیح داد در این تیم اصفهانی و بماند و فصل آینده باز هم در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود. فخرالدینی در مورد شرایط این روزهای تیمش گفت: خدا را شکر همه چیز خوب است و بعد از یک دوره تمریناتی که در اصفهان پشت سر گذاشتیم حالا برای برگزاری اردو خودمان را آماده می کنیم. اکثر بازیکنان کلیدی تیم قرارداد خود را تمدید کرده اند و بازیکنان جدیدی هم که به تیم اضافه شده اند، براساس نیازهای تیم جذب شده و در مجموع تیم یک دستی شده ایم.


او درباره اردوی آماده سازی ذوب آهن تصریح کرد: ما از فردا در کرج یک اردوی دو هفته ای را آغاز می کنیم و در این مدت دو بازی دوستانه هم با تیم های پیکان و فولاد خواهیم داشت. این فرصت مناسبی برای هماهنگی بازیکنان و تطبیق آنها با افکار کادر فنی جدید خواهد بود. 


فخرالدینی با انتقاد از کسانی که انتخاب امید نمازی را برای ذوب آهن مناسب نمی دانند، گفت: او مربی با دانشی است و کارنامه اش نشان می دهد که چه کیفیتی دارد. آقای نمازی در آمریکا و تیم ملی جوانان این کشور کار کرده و مدت زیادی هم با کی روش در تیم ملی همکاری داشته است. مطمئن هستم که ذوب آهن می تواند با این بازیکنان و کادر فنی در لیگ هجدهم نیز مدعی قهرمانی باشد. ذوب آهن با نمازی شخصیت جدیدی پیدا کرده و این فصل فوتبال متفاوتی را به نمایش خواهد گذاشت.