بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 0 - ساسولو 0 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سرنوشت غم انگیز هوادار آرژانتینی در روسیه
جمعه, 08 تیر 1397 ساعت 18:50
سرنوشت غم انگیز هوادار آرژانتینی در روسیه
یک آرژانتینی دو آتشه، برای حمایت از آلبی سلسته، کارش را رها کرد و به روسیه آمد اما سرنوشت برای او به شکلی دیگر رقم خورد.

به گزارش "توپ 90"، هوادار آرژانتینی با تصور این که تیم ملی کشورش به عنوان صدرنشین از گروه D‌ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود می کند، بلیت های بازی های مرحله حذفی را تا فینال خرید.

 

 

 

 

داستان این چنین است اگر آرژانتین، صدرنشین گروهی که کرواسی، ایسلند و نیجریه نیز در آن حضور داشتند، می شد، باید در نیژنی به مصاف تیم دوم گروه C‌ می رفت. با این حال صعود آرژانتین آسان به دست نیامد و این تیم توانست به عنوان تیم دوم به دور بعد راه پیدا کند. به همین خاطر مسیر آلبی سلسته عوض شد و شهرهایی که در آن بازی خواهد کرد نیز تغییر یافت.

 

این هوادار به خاطر حضور در روسیه از کار خود استعفا داد و فکر می کرد آرژانتین صدرنشین گروه D می شود به همین خاطر همه بلیت های مرحله حذفی تا فینال را خرید. با این حال اکنون باید در مسیر کرواسی حرکت کند که تیم اول گروه شد. تصورات او مطابق انتظار پیش نرفت و اکنون باید منتظر یک معجزه باشد تا بتواند تیم ملی کشورش را همراهی کند.

 

هوادار آرژانتینی در یک مصاحبه گفت: همه چیز را به نحوی برنامه ریزی کردم با این تصور که آلبی سلسته تیم اول گروه می شود. با این حال فردا به کازان می روم و اگر قرار باشد برای به دست آوردن بلیت دزدی کنم این کار را خواهم کرد! چون باید در ورزشگاه حضور داشته باشم. از کارم استعفا دادم و برای حضور در روسیه کارهای زیادی انجام دادم. فوتبال این چنین است و اکنون باید تمام تلاش خود را به کار ببرم تا به کازان بروم.

 

تیم ملی فوتبال آرژانتین شنبه در مرحله یک هشتم نهایی در کازان آره‌نا به مصاف فرانسه می رود و این هوادار متعصب تمام تلاش خود را خواهد کرد تا تیم خورخه سامپائولی را همراهی کند. این در حالی است که او نه پولی دارد و نه پلن B وجود دارد. تنها بلیتی که او در اختیار دارد بازی کرواسی و دانمارک است که یکشنبه برگزار می شود.