بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 4 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی غنا 2 - بنین 2 (جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بی‌بی‌سی: دو کره‌ای، بهترین بازیکنان مرحله‌ی گروهی!
جمعه, 08 تیر 1397 ساعت 13:10
بی‌بی‌سی: دو کره‌ای، بهترین بازیکنان مرحله‌ی گروهی!
یکی از پرهیجان‌ترین و پرحادثه‌ترین مراحل گروهی در تاریخ جامهای جهانی به پایان رسید.

به گزارش "توپ 90"، آلمان مدافع عنوان قهرمانی حذف شده، انگلیس با اقتدار به مرحله‌ی حذفی صعود کرده و بازی‌های مرحله‌ی گروهی سرشار از گل، پنالتی‌های مهار شده و درام‌های ناشی از VAR بوده. شبکه‌ی بی‌بی‌سی بهترین بازیکنان مرحله‌ی گروهی را از دید خود معرفی کرده و تیم منتخب این مرحله را روی کاغذ تشکیل داده. 

پنج بازیکن برتر :


1 – کو ( کره )  8.37
2 – یون ( کره ) 8.22
3 – کین ( انگلیس ) 7.86
4 – الحداری ( مصر ) 7.73
5 – مودریچ ( کرواسی ) 7.68

هیچکس انتظار نداشت که دو فوتبالیست کره‌ای صدرنشین  این لیست باشند. ولی بی‌بی‌سی می‌گوید با گرفتن میانگین از نمره‌های تعلق گرفته به بازیکنان در بازی‌های مرحله‌ی گروهی، کو یو- هان و یون یانگ- سان بالاترین امتیازها را بدست آورده‌اند. 


البته بی‌بی‌سی می‌گوید شاید علت این باشد که پیروزی کره بر آلمان و حذف شگفت ژرمن‌ها از جام جهانی، بازیکنان کره را بیش از پیش مورد توجه قرار داده و باعث شده نگاه خاصی به آنها بوجود بیاید. جالب اینجا است که کره با امتیاز 8.37 تا اینجا تنها یازده دقیقه در مقابل آلمان بازی کرده. 

تیم منتخب مرحله‌ی  گروهی :

دو بازیکن انگلیسی، کین و کیران تریپیر به تیم منتخب مرحله‌ی گروهی راه یافته‌اند. بی‌بی‌سی می‌گوید تیم منتخب را از بازیکنانی تشکیل داده که دست‌کم در دو بازی به میدان رفته‌اند و بیشترین میانگین امتیاز را بدست آورده‌اند. 


چو و سان کره‌ای هم به دلیل نمایش درخشان خود در مقابل آلمان به تیم منتخب راه پیدا کرده‌اند. روملو لوکاکوی بلژیکی هم که تا اینجا 4 گل به ثمر رسانده دیگر مهاجم تیم منتخب مرحله‌ی گروهی جام جهانی است. 


از جمله راه‌یافتگان شگفتی‌ساز به تیم منتخب باید به آندره کاریو، وینگر پرویی و کیسکوکه هوندا، مدافع ژاپنی اشاره کرد.