بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی 2 - پرسپولیس 1 (دبل سوما)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مانشافت در توییتر عذرخواهی کرد
جمعه, 08 تیر 1397 ساعت 13:10
مانشافت در توییتر عذرخواهی کرد
تیم ملی آلمان بعد از حذف تاریخی و بهت‌آور از جام جهانی روسیه، برای گفتگو با هوادارنش به شبکه‌های اجتماعی رو آورده.

به گزارش "توپ 90"، حساب توییتر رسمی تیم ملی آلمان، حدود بیست و چهار ساعت بعد از شکست 2-0 مانشافت در مقابل کره‌ی جنوبی و حذف از مرحله‌ی گروهی جام جهانی بعد از حدود هشتاد سال، با منتشر کردن دو توییت، هواداران آلمان را مستقیماً مورد خطاب قرار داده. 


متن توییت منتشر شده‌ی تیم ملی فوتبال آلمان از این قرار است " هواداران عزیز، ما هم به اندازه‌ی شما ناراحت و غمگینیم. جام جهانی هر چهار سال یکبار برگزار می شود و انتظار ما از خودمان خیلی بیشتر از این بود. از اینکه مثل قهرمان دنیا بازی نکردیم، متاسفیم. با اینکه اعتراف بسیار دشواری است ولی واقعیت این است که سزاوار حذف شدن بودیم .... حمایت‌های شما در گوشه و کنار دنیا فوق‌العاده بود. ما سال 2014 با هم و در کنار هم جشن گرفته بودیم ولی در فوتبال بعضی وقتها باید شکست را قبول کرد و پذیرفت که حریفان، بهتر بوده‌اند. به سوئد و مکزیک تبریک می‌گوییم، و البته به کره‌ی جنوبی به خاطر پیروزی‌شان. و ممنون روسیه به خاطر مهمان‌نوازی‌ات ".


باید دید این رویکرد تیم ملی آلمان و گفتگوی مستقیم با هواداران از طریق شبکه‌های اجتماعی، موثر خواهد بود ؟ و آیا می‌تواند جو تیره و تلخی که جامعه‌ی فوتبال آلمان را فرا گرفته اندکی رقیق‌تر کند ؟