بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نفت‌ مسجدسلیمان 0 - استقلال خوزستان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پراضطراب ترین دقایق تاریخ فوتبال ژاپن
جمعه, 08 تیر 1397 ساعت 00:41
پراضطراب ترین دقایق تاریخ فوتبال ژاپن
ژاپنی ها امروز برای آسیا آبروداری کردند و توانستند از گروه خود به عنوان تیم دوم راهی یک هشتم نهایی جام جهانی شوند.

به گزارش "توپ 90"، ژاپن کار خود در جام جهانی را با پیروزی حیرت انگیز برابر کلمبیا آغاز کرد. البته ده نفره شدن کلمبیا در نیمه اول هم مزید بر علت شد تا ژاپن 2-1 به پیروزی دست یابد. چشم بادامی ها در دومین جدال خود برابر سنگال به تساوی 2-2 دست یافتند و امشب برابر تیم ناامید و از پیش حذف شده لهستان با یک گل مغلوب شدند.

تا قبل از دریافت گل، ژاپن با توجه به تساوی بدون گل کلمبیا و سنگال، تیم اول گروه بود اما پس از پذیرش گل به رده سوم سقوط کرد تا اینکه یری مینا توانست کلمبیا را پیش بیندازد و ژاپن تیم دوم گروه شد. بازی ژاپن و لهستان با همان یک گل به سود لهستانی ها و زودتر از بازی سنگال-کلمبیا به اتمام رسید.

ژاپنی ها که با توجه به برتری کلمبیا تیم صعود کننده بودند، در سه دقیقه وقت اضافه فقط به یکدیگر پاس می دادند تا با همان یک گل بازی را ببازند و صعود کنند اما در بازی دیگر می توانست هر اتفاقی رخ دهد و سنگال با زدن گل تساوی، راهی دور بعد شود که در نهایت چنین اتفاقی نیفتاد و ژاپنی ها که پس از اتمام بازی شان بسیار مظطرب و نگران در انتظار اتمام دیدار سنگال و کلمبیا بودند، نفسی به راحتی بکشند و در کنار هواداران شان جشن صعود بگیرند.