بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال فیلادلفیا سیکسرز - بروکلین نتس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کلمبیا با ۲ و سنگال با ۳ تغییر برابر هم
پنجشنبه, 07 تیر 1397 ساعت 17:30
کلمبیا با ۲ و سنگال با ۳ تغییر برابر هم
جدال حساس گروه آخر جام جهانی را تیم‌های کلمبیا و سنگال برابر هم برگزار می‌کنند.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی کلمبیا که بعد از شکست در نخستین بازی جام جهانی برابر ژاپن، در مسابقه اخیرش موفق به شکست ۳ بر صفر لهستان شد، از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در استادیوم سامارا آرنا به قضاوت میلوراد مازیچ از صربستان به مصاف سنگال ۴ امتیازی می‌رود که هر دو تیم برای کسب پیروزی و صعود از گروه H تلاش می‌کنند.

داوید اوسپینا، داوینسون سانچس، یری مینا، سانتیاگو آریاس، یوهان موجیکا، ماتیس اوریبه، کارلوس سانچس، خوان کوادرادو، خامس رودریگز، خوان کوئینترو و رادامل فالکائو نفرات منتخب خوزه پکرمن هستند که ترکیب تیم کلمبیا را برابر سنگال تشکیل می‌دهند.

حضور کارلوس سانچس و ماتیس اوریبه به جای آبل آگیلار مصدوم و ویلمار باریوس دو تغییری هستند که در ترکیب تیم ملی لهستان در بازی امروز نسبت به دیدار اخیرشان مقابل لهستان به وجود آمده است.

سنگال هم با ترکیب خدیم ان دیائه، سلیف سانه، کالیدو کولیبالی، لامین گاساما، یوسف سابالی، چیخو کویاته، ادریسا گانا گوئیه، اسماعیل سار، سادیو مانه، کیتا بالده و ام بایه نیانگ هم بازیکنانی هستند که در بازی امروز برابر کلمبیا قرار می‌گیرد.

آلیو سیسه، سرمربی سنگال در این بازی از یوسف سابالی و چیخو کویاته و کیتا بالده بهره برده و نسبت به بازی با لهستان جانشین موسا واگو، آلفرد اندیایه و بادو اندیایه کرده است.