بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 0 - ساسولو 0 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تاج: قهرمانی آسیا حق قانونی ماست
چهارشنبه, 06 تیر 1397 ساعت 23:29
تاج: قهرمانی آسیا حق قانونی ماست
رییس فدراسیون فوتبال ایران عنوان کرد قرارداد کارلوس کی‌روش فقط تا پایان جام ملت‌های آسیا تمدید شده است.

به گزارش "توپ 90"، مهدی تاج امشب در گفت‌وگو با برنامه ۲۰۱۸ راجع به اختلافات کارلوس کی‌روش با برانکو ایوانکوویچ که موجب ناراحتی هواداران فوتبال ایران شده است، اظهار کرد: الان بیشتر مردم با مشکلات و محدودیت‌هایی مواجه هستند و یکی از دل خوشی‌های‌شان عملکرد تیم ملی در جام جهانی بود.

او ادامه داد: در واقع همه به تیم ملی افتخار می‌کنند که بهترین نتیجه تیم‌های ملی را در تاریخ ادوار گذشته جام جهانی به دست آورد؛ تیم ملی بزرگسالان ایران بهترین نتایج تاریخ را گرفت و به خاطر همین شادی مردم به هیچ احدی ازجمله مدیران باشگاه‌ها، سرمربی تیم ملی و تیم‌ها اجازه نمی‌دهم اوقات مردم را تلخ کنند چون اصلا این کارها درست نیست.

رییس فدراسیون فوتبال ایران تصریح کرد: برنامه آماده‌سازی تیم ملی را تا آغاز جام ملت‌های آسیا به صورت دقیق تدوین و به تمام باشگاه‌ها و سرمربیان اطلاع رساندیم و ابلاغ کردیم؛ اگر واقعا هر کسی کوچک‌ترین اخلال در این برنامه ایجاد کند، با آن برخورد قاطع خواهیم کرد چون می‌خواهیم به قهرمانی در جام ملت‌های آسیا که حق ما است، برسیم.

تاج در خصوص وضعیت ادامه همکاری با کارلوس کی‌روش گفت: قرارداد کی‌روش تا پایان جام ملت‌های آسیا تمدید شده و تفاهم همکاری با ایشان را قبل از اردوی ترکیه داشتیم ولی امضای قرارداد بعد از آن صورت گرفت.

او یادآور شد: باشگاه‌های پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی می‌دانند فدراسیون برای تدوین برنامه لیگ و آسیایی آنها برنامه‌ریزی دقیقی داشته تا حتی در مراحل حذفی رقابت‌های آسیایی موفق باشند و در این رقابت‌ها هم بدرخشند.

رییس فدراسیون فوتبال ایران تاکید کرد: ما با کسانی که بخواهند حال خوب مردم را خراب کنند، برخورد می‌کنیم؛ من در ماه‌های اخیر فشارها را تحمل کردم و سعی داشتم اختلاف ها را با تدبیر حل کنم.

تاج ابراز کرد: رسانه‌ها به فضای وحدت بین مربیان کمک کنند؛ البته مردم نیز با حضور ۳ هزار نفری در استقبال تیم ملی حمایت خود را نشان دادند.