بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش باشگاه سپاهان به اظهارات کی‌روش
چهارشنبه, 06 تیر 1397 ساعت 19:51
واکنش باشگاه سپاهان به اظهارات کی‌روش
باشگاه سپاهان با انتشار بیانیه ای به صحبت های کارلوس کی‌روش واکنش نشان داد.

به گزارش "توپ 90"، و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، عملکرد قابل قبول تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تحسین بسیاری از کارشناسان خارجی و داخلی را به همراه داشت و فضای یکدل و صمیمانه ای که بین مردم و اهالی فوتبال در کشورمان بوجود آمد در افزایش انگیزه بازیکنان تیم ملی مؤثر بود. این حمایتهای معنوی باعث شد ملی پوشان ایران با هدایت کارلوس کی روش برای بالا بردن پرچم کشورمان در روسیه تلاش بسیار زیادی انجام دهند.


با این حال و در شرایطی که هنوز ۲۴ساعت از آخرین بازی تیم ملی کشورمان در مقابل پرتغال نگذشته بود متاسفانه اظهارات یک جانبه و غیرمنصفانه سرمربی محترم تیم ملی علیه مربیان شناخته شده و پرافتخار شاغل در فوتبال ما فضای همدلی جامعه فوتبال را تا حدودی ملتهب کرد و در حالی که به خاطر عملکرد تیم ملی, هواداران باشگاهی فوتبال ایران فارغ از رنگها میل و اشتیاق زیادی به تیم ملی نشان داده بودند، این صحبتها دلخوری جدیدی را به جامعه هواداری فوتبال ایران تزریق کرد و باعث دلخوری هواداران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان شد.


سرمربی تیم ملی در حالی علیه امیر قلعه نویی سرمربی تیم سپاهان اظهارات عجیبی را مطرح کرد که شخص امیر قلعه نویی هم قبل از شروع و هم در طول برگزاری مسابقات جام جهانی و همچنین بعد از اتمام آن همواره به نیکی از عملکرد تیم ملی و سرمربی محترم یاد کرده بود.

باتوجه به در پیش بودن مسابقات حساس جام ملت¬های آسیا،  انتظار می رود که کادر فنی تیم ملی و شخص کارلوس کی روش با اینگونه اظهارات تفرقه برانگیز  و غیر منصفانه کیفیت لیگ برتر و عملکرد مربیان داخل ایران را زیر سوال نبرند تا همه زیر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران برای موفقیت فوتبال ملی در میادین بین المللی تلاش کنیم.