بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بیرانوند: هدف بعدی، قهرمانی در جام ملت ها!
چهارشنبه, 06 تیر 1397 ساعت 12:45
بیرانوند: هدف بعدی، قهرمانی در جام ملت ها!
به نظر می رسد ملی پوشان پس از حذف تلخ در مقابل پرتغال، عزمشان را جزم کرده اند تا در جام ملت های آسیا قهرمان شوند.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی کشورمان به شکلی ناباورانه از گروه مرگ حذف شد. شاگردان کارلوس کی روش در سه دیدار مقابل مراکش، اسپانیا و پرتغال عملکرد فوق العاده ای از خود نشان دادند و در این بین، علیرضا بیرانوند یکی از برترین مهره های تیم ملی بود.

او پس از بازگشت به ایران، هدف بعدی تیم ملی ایران را قهرمانی در جام ملت ها عنوان کرد و گفت: فکر کنم ایران در جام‌جهانی آنقدر خوب کار کرد که حالا همه تیم‌ها آرزو می‌کنند در دوره بعدی این رقابت‌ها با ایران همگروه نباشند. امیدوارم در جام ملت‌ها قهرمان شویم و دل مردم را شاد کنیم.

او همچنین با اشاره به مهار پنالتی رونالدو، از اهمیت پایین این اتفاق برایش گفت و صعود ایران را مهم ترین چیز در آن لحظه دانست. گلر تیم پرسپولیس در پایان یادآور شد: بعد از مهار پنالتی  یک لحظه فکر کردم در خواب هستم و قتی بلند شدم نمی‌دانستم کجا هستم!

تیم ملی کشورمان حدود 6 ماه تا جام ملت های آسیا فاصله دارد و از آخرین قهرمانی اش بیش از 4 دهه می گذرد. ایران در سال های 54، 50 و 46 شمسی قهرمان این رقابت ها شده بود و پس از آن حتی به فینال هم نرسیده و حالا شاگردان کی روش می توانند این طلسم را بشکنند.