بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 1 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پور‌علی‌گنجی: یک رونالدو داریم و هوایش را دارند!
چهارشنبه, 06 تیر 1397 ساعت 12:45
پور‌علی‌گنجی: یک رونالدو داریم و هوایش را دارند!
مرتضی پور علی گنجی مدافع تیم ملی ایران به انتقاد از مسئولین فیفا پرداخت و اذعان داشت که داور با رونالدو مماشات کرده است.

به گزارش "توپ 90"، پور علی گنجی همچون جام ملت ها، عملکرد خوبی در تیم ملی داشت و نشان داد که یکی از برترین مدافعان فوتبال ایران است. او در کنار دیگر عناصر دفاعی، برترین بازیکنان جهان را کنترل کردند تا ایران بهترین جام جهانی خود را از حیث گل خورده بگذراند.

مدافع تیم السد قطر در جریان بازی با پرتغال نیز انتقادات فراوانی به داور مسابقه داشت و پس از بازگشت به ایران نیز در همین باره گفت: فکر می کنم داور یک مقدار در آن صحنه با رونالدو مدارا کرد. همه مردم دنیا دیدند که آنجا باید اخراج می شد. شما دیدید که ما چقدر تلاش کردیم و دویدیم. قطعا اگر این اتفاقات در زمین نمی افتاد و داور عصبی مان نمی کرد می توانستیم خیلی موفق تر باشیم.

مرتضی در ادامه به انتقاد از مسئولان فیفا پرداخت و اذعان داشت: به هر حال یک رونالدو در دنیا داریم و خیلی حس می کنم هوای او را داشتند. من آمدم جلوی او بایستم تا به بیرانوند نرسد اما آن اتفاق افتاد.

پور علی گنجی نیز همچون بیرانوند هدف تیم ملی را قهرمانی در جام ملت های آسیا دانست: فکر می کنم برای جام ملت ها ما تیم خیلی خوبی داریم که شایسته قهرمانی هستیم و امیدوارم با همین جمع بتوانیم برویم و کارمان را تکمیل کنیم.

 

عکس از امین جلالی- ایرنا