بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 24 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر - لوگانو (دوستانه باشگاهی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آرژانتین با ۵ بازیکن جدید مقابل نیجریه
سه شنبه, 05 تیر 1397 ساعت 22:14
آرژانتین با ۵ بازیکن جدید مقابل نیجریه
خورخه سامپائولی با پنج تغییر در ترکیب آرژانتین، نفرات خود را برابر نیجریه معرفی کرد.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی آرژانتین که قعرنشین جدول گروه D جام جهانی روسیه است، بعد از یک تساوی و یک باخت در دو مسابقه اخیرش، از ساعت ۲۲:۳۰ امشب در استادیوم سن پترزبورگ به قضاوت جونیت چاکر ترکیه‌ای به مصاف نیجریه می‌رود و امیدوار است با کسب پیروزی و عدم برد ایسلند مقابل کرواسی، به مرحله حذفی صعود کند.

فرانکو آرمانی، نیکولاس اوتامندی، مارکوس روخو، گابریل مرکادو، نیکولاس تالیافیکو، خاویر ماسکرانو، اور بانگا، انزو پرز، آنخل دی‌ماریا، لیونل مسی و گونسالو ایگواین بازیکنانی هستند که ترکیب تیم ملی آرژانتین را مقابل نیجریه تشکیل می‌دهند.

شکست سنگین ۳ بر صفر آرژانتین مقابل کرواسی در مسابقه اخیرش موجب شده تا خورخه سامپائولی در بازی امشب ویلفرد کابایرو، ادواردو سالویو، مارکوس آکونا، ماکسیمیلیانو مسا و سرخیو آگوئرو را نیمکت‌نشین کند و به جای آنها فرانکو آرمانی، اور بانگا، انزو پرز، آنخل دی‌ماریا و ایگواین را در ترکب ابتدایی قرار دهد.

فرانسیس اوزوهو، لئون بالوگان، ویلیام اکونگ، کنت اومرو، جان اوبی میکل، اوگنکارو ایتبو، ویلفرد اِن‌دیدی، ویکتور موزس، برایان ایدوو، احمد موسی و کلچی ایهه‌ناچو هم نفرات منتخب گرنوت روا هستند که با توجه به برد اخیر این تیم مقابل ایسلند، هیچ تغییری در ترکیب ابتدایی به وجود نیامده است.