بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 2 - رئال سوسیداد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

طفره موتینیو از لو دادن مکالمه اش با کی روش
سه شنبه, 05 تیر 1397 ساعت 14:14
طفره موتینیو از لو دادن مکالمه اش با کی روش
ژائو موتینیو، هافبک با تجربه تیم ملی پرتغال، از انتقاد از کی روش و لو دادن صحبت هایی که بین و او و سرمربی ایران در هنگام ورودش به زمین مطرح شد، طفره رفت.

به گزارش "توپ 90"، بیشتر بازیکنان پرتغال در پایان بازی، رفتار خوبی با کی روش نداشتند و حتی به عنوان هم وطن نیز با او خوش و بش نکردند. آنها معتقدند که سرمربی ایران رفتار تحریک آمیزی در طول بازی انجام داد که این رفتار شایسته حریف که تیم ملی کشورش بوده نیست. با این حال، موتینیو، مثل کوارشما، از پاسخ به این موضوع طفره رفت.

او که توسط کی روش در فهرست تیم ملی پرتغال برای جام جهانی 2010 قرار نگرفته بود،  گفت:" پس از بازی من برای تست دوپینگ به رختکن رفتم و کی روش را ندیدم. حرف بیشتری برای گفتن ندارم."

در هنگام ورود ژائو موتینیو به زمین، به جای اینکه سانتوس نکات فنی را به او یادآوری کند، این کی روش بود که کنار او ایستاده بود و با هافبک با تجربه پرتغال صحبت می‌کرد. شایعات و گمانه زنی های بسیاری در این رابطه مطرح شده ولی موتینیو از پاسخ به این موضوع نیز طفره رفت. او گفت:" چه کسی؟ من چیزی ندیدم، چیزی نشنیدم. او روی بازی تمرکز کرده بود و من هم می‌خواستم به داخل زمین بروم."

موتینیو درباره اینکه آیا رونالدو مستحق دریافت کارت قرمز به خاطر ضربه آرنجی که به پورعلی گنجی زد بوده یا نه گفت:" به نظرم اخراج درست نبود. رونالدو سعی داشت دستش را جلوتر از حریف بگذارد و بازیکن ایرانی شلوغش کرد."