بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 4 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

یادگاری از روز تاریخی آزادی (عکس)
سه شنبه, 05 تیر 1397 ساعت 14:14
یادگاری از روز تاریخی آزادی (عکس)
جام جهانی این فرصت را در اختیار ورزشگاه پیر پایتخت قرار داد تا بعد از سال روزی متفاوت را رقم بزند، روزی که می تواند سرآغاز تحولی شگرف در فوتبال ایران باشد.

به گزارش "توپ 90"، در شرایطی که ورود بانوان به ورزشگاه های فوتبال همچنان ممنوع است حضور تیم ملی ایران در جام جهانی این فرصت را در اختیار این قشر از علاقمندان قرار داد تا شاهد باز شدن درهای ورزشگاه به روی خود باشند، تصمیمی که باعث شد ورزشگاه آزادی با میزبانی از خانواده های فوتبالدوست اعم از مرد و زن، دختر و پسر و ... کنار هم شبی هیجان انگیز را با نمایش غرورآفرین تیم ملی برابر قهرمان اروپا تجربه کند.


دوشنبه شب ورزشگاه آزادی یکی از یادگاری ها مهم خود در تاریخ فوتبال این مرز و بوم را به ثبت رساند، جایی که خانواده ها در کنار هم لحظاتی شاد همراه با هیجان را سپری کردند تا این لحظات برای مدت ها در خاطرات باقی ماند.


سکوهای ورزشگاه آزادی از ساعاتی قبل از جدال ایران و پرتغال میزبان طرفدارانی بود که تا کنون پیش نیامده بود این گونه کنار هم بنشینند و لذت تماشای فوتبال به عنوان یک سرگرمی مهم را بچشند اما حضور در جام جهانی این اتفاق بزرگ را رقم زد بلکه نگرانی ها پیرامون آزادی ورود بانوان و خانواده ها به ورزشگاه ها به حداقل برسد.

عکس: سیدعلیرضا کیایی (برنا)