بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 26 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انتقاد صریح شفر از وضعیت باشگاه استقلال!
دوشنبه, 04 تیر 1397 ساعت 19:14
انتقاد صریح شفر از وضعیت باشگاه استقلال!
سرمربی استقلال از فعالیت تیمش در فصل نقل و انتقالات و البته وضع موجود راضی نیست.

به گزارش "توپ 90"، وینفرد شفر با انتشار بیانیه ای در صفحه اینستاگرام خود نوشت: اضافه بر کنفرانس مطبوعاتی امروز مثل همیشه مشکلات بی شمار و حتی بیش از شایعات است. من بسیار غمگینم که آدم هایی هستند که به صورت جدی وقت شان را صرف صحبت کردن علیه باشگاه، بازیکنان اصلی و کادرفنی می کنند و البته از این موضوع متعجب نیستم. فوتبال برای همه جذابیت دارد و موفقیت در آن تنفر و حسادت ایجاد می کند اما ما به این افراد اجازه نمی دهیم که اعتماد قدرتمندی که به ما شده را نابود کنند، اگر چه این مساله حتی از کار حرفه ای ما مهمتر است. من انتظار حرفه ای گری از همه دارم، از بازیکنان و کادرفنی گرفته تا مسوول لباس، کادر پزشکی، رییس باشگاه و مدیرعامل.


او در ادامه در مورد ضبط ویزایش در فرودگاه امام خمینی نوشت: اگر می خواهیم به موفقیت ادامه بدهیم تنها در صورتی ممکن است که به یکدیگر اعتماد داشته باشیم و با نگاه باز به هم کمک کنیم. این حقیقت دارد که یک بار دیگر ویزای من با مشکل برخورد کرد و من انتظار دارم باشگاه این مساله آزاردهنده را امروز حل کند.


سرمربی استقلال از شرایط آغاز تمرینات این تیم اصلا رضایت ندارد: ما تمرین مان را با حداقل نفرات شروع کردیم، بدون حضور بازیکنانی که باید در این تمرین حضور می داشتند و من انتظار دارم باشگاه حرکتی برای حل مشکل قراردادها در این هفته انجام بدهد. کادر پزشکی با ما نبود و این هم یکی دیگر از مشکلات ما است، من می خواهم کار با دکتر نوروزی و تیمش را ادامه بدهم. آنها دوره کاری خوبی در استقلال داشته اند  و من منتظر هستم مساله آنها هم حل شود.


شفر در مورد شرایط نقل و انتقالات استقلال می گوید: درباره نقل و انتقالات، من خوشحالم با بازیکنان خوبی قرارداد بسته ایم اما لیست من طولانی تر بود و انتظار داشتم باشگاه برای بستن بهترین تیم ممکن کار بیشتری کند که این فقط شامل بازیکنان جدید نیست بلکه شامل تیام، سرور جپاروف،  فرشید باقری، وریا و البته امید ابراهیمی هم می شود. من به زودی در مورد نقل و انتقالات به محض کامل شدن مذاکرت مان صحبت می کنم.


او در مورد عدم حضور پسرش در تمرین استقلال هم گفت: ساشا در اروپا مشغول سازماندهی کمپ تمرینی و بازی های دوستانه ما است.


سرمربی استقلال در پایان صحبت هایش نوشت: بیاید از بازی امشب لذت ببریم و بچه هایمان را تشویق کنیم. این را هم بگویم ساناک هم از چهارشنبه با ما است.