بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عربستان و اولین گل در جام 21 (عکس)
دوشنبه, 04 تیر 1397 ساعت 19:14
عربستان و اولین گل در جام 21 (عکس)
تیم ملی عربستان بالاخره در دیدار با مصر به اولین گل خود در جام جهانی 2018 روسیه رسید.

به گزارش "توپ 90"، دیدار تیم های عربستان و مصر با تساوی یک بر یک در نیمه اول به پایان رسید تا سعودی ها به لطف دو پنالتی اعلام شده توسط داور بازی به اولین گل خود در جام جهانی روسیه برسند. شکست با 5 گل مقابل روسیه میزبان و یک بر صفر برابر اروگوئه باعث شد پرونده عربستان در جام جهانی خیلی زود بسته شده و دیدار سوم آنها مقابل مصر حالت تشریفاتی به خود بگیرد.


تیم ملی عربستان در دیدار با مصر هم در همان دقایق ابتدایی دروازه خود را باز شده دیده و محمد صلاح موفق شد با یک گل چیپ دیدنی اولین گل خود را در جام به ثمر برساند و مصر با یک گل از حریف پیش افتاد. اما در دقیقه 39 تیم ملی عربستان صاحب یک ضربه پنالتی شده و بهترین بخت را برای زدن گل تساوی و البته اولین گل خود در جام جهانی 2018 را به دست آورد اما ضربه فهد الموالد توسط اسام الهداری سنگربان 45 ساله مصر مهار شد تا عربستان همچنان در حسرت گلزنی بماند.


هنوز 5 دقیقه از خراب شدن این پنالتی نگذشته بود که رولدان ویلمار داور کلمبیایی یک بار دیگر با استفاده از ویدیوچک دوباره برای عربستانی یک پنالتی اعلام کرد. این بار سلمان الفرج پشت توپ ایستاد و با فریب دروزاه بان مصر اولین گل عربستان در جام جهانی روسیه را به ثمر رساند.