بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ساری در آستانه حضور روی نیمکت چلسی
دوشنبه, 04 تیر 1397 ساعت 15:24
ساری در آستانه حضور روی نیمکت چلسی
نشریه دیلی میل مدعی شد که مائوریزیو ساری، سرمربی سابق ناپولی، در آستانه حضور روی نیمکت چلسی قرار دارد.

به گزارش "توپ 90"، ساری با ناپولی توانست عنوان نایب قهرمانی سری آ را کسب کند ولی این دستاورد برای مدیران باشگاه کافی نبود تا کارلو آنچلوتی جانشین او روی نیمکت این تیم برای فصل آینده شود. از این رو، ساری برای فصل آینده هنوز تیمی ندارد.

در سوی دیگر، چلسی که از نتایج کسب شده توسط آنتونیو کونته در فصل دوم حضورش در این تیم راضی نیست، به فکر اخراج سرمربی ایتالیایی بوده و ساری، گزینه اصلی آنها برای جانشینی سرمربی سابق ایتالیا و یوونتوس است. حال نشریه دیلی میل مدعی شد که ساری بیش از همیشه به حضور روی نیمکت چلسی نزدیک است و احتمالا به زودی این موضوع به صورت رسمی از سوی باشگاه چلسی اعلام خواهد شد.

ساری 59 ساله قراردادی دو ساله با بند افزایش آن به 3 سال با چلسی امضا خواهد کرد تا دوران کونته در چلسی بلاخره به پایان برسد. گفته می‌شود ساری در ابتدای حضورش در کمپ کوبهام استقرار پیدا می‌کند و یک خانه مجهز در این کمپ در اختیارش قرار خواهد گرفت تا او به صورت کامل به لندن نقل مکان کند.

چلسی برای آزادسازی ساری که هنوز با ناپولی قرارداد دارد، باید مبلغ 4.5 میلیون پوند بپردازد. باشگاه هنوز نقل و انتقالی برای فصل اینده انجام نداده و با توجه به عدم حضور در چمپیونزلیگ، کار دشواری پیش روی آبی ها در نقل و انتقالات خواهد بود.