بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال شهرداری گرگان 81 - شیمیدر تهران 64

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لهستان با ۳ و کلمبیا با ۴ تغییر مقابل یکدیگر
یکشنبه, 03 تیر 1397 ساعت 21:34
لهستان با ۳ و کلمبیا با ۴ تغییر مقابل یکدیگر
ترکیب تیم‌های ملی لهستان و کلمبیا از سوی آدام ناوالکا و خوزه پکرمن مشخص شد.

به گزارش "توپ 90"، در آخرین مسابقه دور دوم مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ تیم‌های لهستان و کلمبیا که در نخستین مسابقه خود در این رقابت‌ها به ترتیب مقابل سنگال و ژاپن با نتایج مشابه ۲ بر یک شکست خوردند، از ساعت ۲۲:۳۰ امشب به قضاوت سزار راموس مکزیکی در ورزشگاه کازان آرنا به مصاف هم می‌روند.

وویچک شزنی، لوکاش پیشچک، یان بندارک، میشل پازدان، گزگوژ کریچوویاک، یاچک گورالسکی، یاکوب بلاژیکوفسکی، ماچِی ریبوس، پیوتر زیلینسکی، داوید کوناسکی و روبرت لواندوفسکی بازیکنان منتخب آدام ناوالکا هستند که ترکیب تیم ملی لهستان برابر کلمبیا را تشکیل می‌دهند.

خوزه پکرمن هم در این دیدار داوید اوسپینا، داوینسون سانچس، یری مینا، سانتیاگو آریاس، یوهان موجیکا، آبل آگیلار، ویلمار باریوس، خوان کوادرادو، خامس رودریگز، خوان کوئینترو و رادامل فالکائو را به‌عنوان ۱۱ مرد اصلی کلمبیا مقابل لهستان معرفی کرده است.

یان بندارک، یاچک گورالسکی و داوید کوناسکی سه بازیکنی هستند که نسبت به مسابقه اخیر لهستان مقابل سنگال به ترکیب این تیم اضافه شدند و جای تیاگو تسیونک، کمیل گروسیچکی، آرکادیوش میلیک برابر کلمبیا بازی می‌کنند.

اسکار موریو، کارلوس سانچس، جفرسون لرما و خوزه ایزکوریدا نیز چهار بازیکن تیم ملی کلمبیا هستند که برخلاف بازی اخیرشان نیمکت‌نشین شده‌اند و جای خود را به یری مینا، آبل آگیلار، ویلمار باریوس و خامس رودریگز داده‌اند.