بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال فیلادلفیا سیکسرز - بروکلین نتس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

په‌‌په: با ایران بازی داریم، نه کی‌روش
یکشنبه, 03 تیر 1397 ساعت 21:34
په‌‌په: با ایران بازی داریم، نه کی‌روش
مدافع باتجربه تیم ملی پرتغال اعلام کرد تیمش برای برد مقابل ایران و صعود به دور بعد تلاش می‌کند.

به گزارش "توپ 90"، په په در نشست خبری قبل از دیدار با ایران درباره اشتباهات داوری بحث برانگیز در دو مسابقه گذشته اسپانیا اظهار داشت: قبلا جو کاستا نظرش را درباره بازی با اسپانیا و اشتباه داوری در گل این تیم گفته و ما جریمه شده ایم. درباره مراکش هم نمی دانم چرا اینقدر  بحث و جدل رخ داده است. به من حمله شدو این مشخص است. اگر آن بازیکن کریس رونالدو بود،‌حتما پنالتی بود. داور اشتباهی نکرده و ما آدم هایی هستیم که باید حرفه ای عمل کنیم.


وی در پاسخ به سوالی درباره بازی پرتغال با اسپانیا گفت: این بازی بخشی از گذشته است. با اسپانیا قبلا بازی کردیم. چیزی نداریم به بازی با اسپانیا اضافه کنم. این بازی فوق العاده زیبا بود.


په په درباره دیدار با ایران  بیان کرد: ما احترام زیادی برای رقبا قائل هستیم. ما متواضع هستیم و می گوییم بای با ایران بسیار مهم است. بازی بعدی به ما این امکان را می دهد تا به مرحله بعد برویم. این بازی دشواری زیادی خواهد داشت اما تلاشمان را می کنیم. این کاری است که باید انجام دهیم.

وی درباره تقابل با کی روش تاکید کرد: ابتدا باید بگوییم با ایران مواجه هستیم و این مهم است. ما در این بازی با کار تیمی زیادو روح برد بازی می کنیم. این برای ما مهم است که خودمان باشیم. تیمی باشیم که جنگنده است و انسجام زیادی نشان می دهد.

په په درباره حضور طرفداران پرتغال افزود: طبیعتا احساس می کنیم حضور پرتغالی ها مهم است. در بازی قبلی بسیار مشهود بود که بیشتر هواداران مراکشی بودند. البته برخی هواداران پرتغال هم بودند. با این حال ما به عشق هواداران جنگیدیم. ما این گرما و عشقی که آنها به ما منتقل می کنند را فهمیدیم. به همین خاطر همه چیزرا پشت سر می گذاریم تا بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.