بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 2 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بسکتبال بوستون سلتیکس - میامی هیت

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

هشدار سرمربی اسپانیا در مورد دیدار تیمش با مراکش
یکشنبه, 03 تیر 1397 ساعت 21:34
هشدار سرمربی اسپانیا در مورد دیدار تیمش با مراکش
فرناندو هیه رو، سرمربی تیم ملی اسپانیا مدعی شد در حال حاضر آنها تنها به دیدار برابر مراکش فکر می کنند.

به گزارش "توپ 90"، اسپانیا در حال حاضر در صدر جدول گروه دوم جام جهانی قرار دارد و برتری برابر مراکش حذف شده به احتمال زیاد این رتبه را برای آنها تثبیت خواهد کرد اما هیه رو تاکید کرد بازیکنانش باید حواس خود را جمع کنند.

فرناندو هیه رو گفت: "بی شک اولین هدف ما ارائه یک نمایش خوب و کسب 3 امتیاز در جریان دیدار با مراکش است. می دانیم که بازی دشواری در انتظار ماست زیرا ما نمی دانیم مراکش قادر به انجام چه کارهایی خواهد بود اما به توانایی ها و شخصیت خودمان اعتماد داریم.

هدف ما کسب پیروزی با ارائه یک نمایش زیبا برابر مراکش خواهد بود اما در حال حاضر به مراحل بعدی و قرعه های احتمالی فکر نخواهیم کرد زیرا برای کسب موفقیت و قهرمانی در جام جهانی باید آماده غلبه بر هر تیمی باشید. مراکش هنوز هم تیم خطرناکی است زیرا اگر اینگونه نبود این تیم در جام جهانی نبود پس ما باید با هوشیاری کامل و چراغ روشن به پیش برویم زیرا در جام جهانی آرامش بی معنا است.

من نمی توانیم تمام ذهن خود را مشغول به مراکش کنیم و باید در ابتدا به خودمان اعتماد کنیم. ما یک تیم هستیم و باید در دفاع و حمله خوب ظاهر شویم. ما از نقاط قوت خودمان خبر داریم و باید به خودمان اعتماد داشته باشیم زیرا نمی توانیم تمام فکر خود را معطوف به نمایش مراکش کنیم.

روی گروه کنترل دارم و از اولین روزی که روی نیمکت لاروخا حضور یافتم حس کردم سرمربی این تیم هستم. نباید فکر خودمان را مشغول مراحل بعد کنیم و اگرچه می خواهیم 7 بازی در جام جهانی انجام دهیم، اما باید بازی به بازی پیش رفت.

در جام جهانی فعلی نزدیکی بین تیم ها بیشتر شده و همه تیم ها در حال تلاش برای ارائه عملکرد بهتری هستند و این موضوع در کل به نفع فوتبال است زیرا دیگر پیروزی در یک مسابقه برای هر تیمی دشوار شده است.