بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آلمان 6 - صربستان 1 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تمرینات پرفشار برانکو برای سرخپوشان
یکشنبه, 03 تیر 1397 ساعت 18:12
تمرینات پرفشار برانکو برای سرخپوشان
شاگردان برانکو امروز در دو نوبت صبح و عصر به تمرینات پرفشار پرداختند.

به گزارش "توپ 90"، پرسپولیسی ها چند روزی است که تمرینات خود را برای لیگ هجدهم آغاز کرده اند و برانکو و دستیارانش روند آماده سازی تیم را زیرنظر دارند. در راستای تمرینات جدید و برنامه اعلام شده از سوی کادر فنی، سرخپوشان از ساعت 17 امروز تمرینات خود را در ورزشگاه شهید کاظمی دنبال کردند.


کمال کامیابی‌نیا که دچار سرماخورگی شده در تمرین امروز غیبت داشت. محسن ربیع‌خواه هم که دوران نقاهت را سپری می‌کند پس از 30 دقیقه پیاده‌روی زیر نظر پزشکان قرار گرفت. محمد انصاری هم که به دلیل حضور در تست پزشکی تمرینات صبح را از دست داده بود، در تمرینات نوبت عصر حاضر شد.


بازیکنان پس از اینکه زیر نظر مارکو بدن‌های خود را گرم کردند سپس به کار با توپ مشغول شدند. برانکو بازیکنان را به گروه‌های 4 نفره تقسیم کرد تا شاگردانش آقا وسط بازی کنند. پس از این مرحله بازیکنان پرسپولیس به صورت دو به دو باید از همدیگر عبور کرده و تمرین گلزنی می‌کردند. انجام تمرینات هوازی بخش دیگری از تمرین امروز پرسپولیسی‌ها بود. کار با توپ و مرور کارهای تاکتیکی از دیگر تمریناتی بود که برانکو برای شاگردانش در نظر داشت.


گفتنی است شدت تمرینات امروز به حدی زیاد بود که چند بازیکن در دقایق مختلف مصدوم می‌شدند. امید عالیشاه از ناحیه دست دچار مصدومیت شد و پزشکان پرسپولیس بالای سر او حاضر شدند اما شدت مصدومیت زیاد نبود و این بازیکن به تمرین بازگشت.


ضمن اینکه تمرین فردای تیم پرسپولیس تعطیل خواهد بود.