بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی انگلیس - پاناما
یکشنبه, 03 تیر 1397 ساعت 14:22
پیش بازی انگلیس - پاناما
دو تیم انگلیس و پاناما، امشب در ورزشگاه نیژنی مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت.

به گزارش "توپ 90"، انگلیس که در بازی اول خود در جام جهانی موفق به کسب پیروزی شده بود ، حالا به دنبال این است که به همراه بلژیک، صعودش به دور بعد را قطعی کند و برای این امر باید پاناما را شکست دهد.

اخبار تیم‌ها

دله آلی در دیدار مقابل تونس دچار مصدومیتی جزئی شد و انتظار می‌رود در بازی امروز غایب باشد. روبن لوفتوس چیک احتمالا جای او را در میدان پر خواهد کرد. گرت ساوتگیت احتمالا مارکوس راشفورد را برای این بازی به جای رحیم استرلینگ در ترکیب اصلی قرار خواهد داد. سرمربی انگلیس، دلیلی برای ایجاد تغییرات بیشتر در تیمش نمی‌بینند و سعی دارد کار صعود را امروز یک سره کند تا در بازی آخر سیستم چرخشی را پیاده سازی کند.

در آن سو مصدومیت رومن تورس به کلی بهبود یافته و این بازیکن مشکلی برای همراهی تیمش در بازی امروز نخواهد داشت. انتظار می‌رود هرنان داریو گومز، سرمربی پاناما، سیستمی مستحکم در زمین پیاده کند که مانع گلزنی حریف شود.

پیش نمایش

انگلیس در 5 بازی اخیر خود  در دیدارهای رسمی فیفا به پیروزی رسیده و با آمادگی بالایی پا به این دیدار خواهد گذاشت. آنها با گل دقایق نهایی هری کین مقابل تونس به پیروزی رسیدند و حالا در این فکر هستند که با شکست دادن پاناما، کار صعود را تمام کرده و در بازی نهایی مقابل بلژیک، سیستم چرخشی را پیاده کنند. پاناما نیز که اولین حضورش در جام جهانی را تجربه می‌کند، در پی کسب اولین امتیاز و اولین گل زده خواهد بود و باید دید شرایط آنها در نهایت چگونه می‌شود.

پیش بینی

با توجه به عملکرد دو تیم در دیدار قبل و آماده سازی جام جهانی، انگلیس به احتمال فراوان دیدار دشواری پیش رو نخواهد داشت. سه شیرها اگر بتوانند عملکردی مثل بازی با تونس داشته باشند و از موقعیت‌هایشان بهتر استفاده کنند، شانس خوبی برای کسب پیروزی خواهند داشت. پیش بینی ها حاکی از پیروزی 3-0 انگلیس در این بازی خواهد بود.

ترکیب احتمالی: