بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تغییر احتمالی در خط هجومی پرتغال مقابل ایران
شنبه, 02 تیر 1397 ساعت 17:42
تغییر احتمالی در خط هجومی پرتغال مقابل ایران
تیم ملی پرتغال به مانند دو بازی قبلی خود با سیستم 4-4-2 برابر ایران قرار می‌گیرد اما این احتمال وجود دارد تغییراتی در خط حمله این تیم به وجود آید.

به گزارش "توپ 90" تیم ملی پرتغال که در گروه B مسابقات جام جهانی با ایران هم‌گروه است در حال حاضر با 4 امتیاز در رده دوم قرار دارد. آن‌ها در دیدار آخر خود برابر شاگردان کارلوس کی‌روش قرار می‌گیرند و به دنبال کسب برتری برابر این تیم و صعود به مرحله حذفی مسابقات هستند.


قهرمان اروپا در حال حاضر 4 گل وارد دروازه حریفان خود کرده‌اند که همه آن‌ها توسط کریستانیو رونالدو به ثمر رسیده است. فوق ستاره پرتغالی رئال در دیدار اول خود مقابل اسپانیا هت تریک کرد و با درخشش خود عملکرد درخشانی در زمین مسابقه داشت.


پرتغالی‌ها در جدال دوم خود برابر مراکش قرار گرفت و باز هم با گلزنی رونالدو این بازی را با پیروزی پشت سر گذاشت. حال این تیم روز دوشنبه برابر ایران قرار می‌گیرد و فرناندو سانتوس به دنبال این است با برتری در این دیدار در صدر قرار گیرد و بالاتر از اسپانیا راهی مرحله حذفی شود.


سایت دیلی استار انگلیس پیش‌بینی کرده است تیم ملی پرتغال با سیستم 4-4-2 مقابل ایران قرار گیرد. طبق گفته این سایت احتمال بازی کردن همزمان برناردو سیلوا و کریستیانو رونالدو در خط حمله پرتغال وجود دارد. در دو بازی قبلی رونالدو همراه با گوئدس در نوک حمله این تیم قرار داشتند و حالا احتمال ایجاد تغییراتی برابر ایران وجود دارد.


طبق اعلام سانتوس تیم پرتغال در بازی برابر ایران هیچ مصدومی ندارد و با تیم کاملی برابر حریف خود قرار می‌گیرد.