بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 29 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال شهرداری گرگان 81 - شیمیدر تهران 64

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آلبا: مقابل بارسا خیلی ها مثل ایران بازی می کنند
شنبه, 02 تیر 1397 ساعت 17:39
آلبا: مقابل بارسا خیلی ها مثل ایران بازی می کنند
تیم ملی کشورمان چهارشنبه شب برابر اسپانیا با یک گل اتفاقی شکست خورد و به خصوص بازی دفاعی منسجم ما برابر لاروخا هنوز هم سوژه رسانه های دنیاست.

به گزارش "توپ 90"، پس از بازی، دنی کارواخال و چند بازیکن اسپانیا شیوه بازی ایران را زیر سوال بردند اما بودند کارشناسانی که سبک دفاعی ما را ستودند.

جوردی آلبا، ستاره چپ پای بارسا و تیم ملی اسپانیا در مصاحبه با مارکا، با سوالی در مورد شیوه بازی ایران روبرو شد و گفت:« ببینید، ما در بارسلونا به بازی مقابل چنین تیم‌هایی عادت داریم و گاهی اوقات هم در تیم ملی با چنین تیم هایی مواجه می‌شویم اما هرگز تیمی مانند ایران که این‌قدر در فاز دفاعی افراط کند، ندیده بودم. چنین سبکی از بازی کاملا قانونی است و آنها هم به این سبک بازی اعتقاد دارند و برای ما هم دردسرساز شدند و به همین شکل تقریبا داشتند مساوی می‌گرفتند.»

آلبا ادامه داد:« وقتی که می‌بینید همه حملاتت به سمت دروازه حریف یکی پس از دیگر نافرجام است و به جایی نمی‌رسد، کمی سرخورده می‌شوید؛ با این حال فکر می‌‌کنم که ما یک بازی بسیار خوب انجام دادیم.

بازی را تحت کنترل داشتیم اما این هم درست است که بعد از گل ما، ایران خطرناک‌تر ظاهر شد و گلی زد که مردود اعلام شد و یک ضربه سر که از بالای دروازه ما بیرون رفت.

به خاطر این اتفاق می‌توانم دلیل شک و تردید‌هایی که در صحبت‌های مردم راجع به بازی ما وجود دارد را درک کنم اما راستش را بخواهید ما در رختکن به آنچه که مردم در بیرون از رختکن می‌گفتند، اعتقاد نداشتیم. با این حال همه عقاید محترم هستند.»