بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رونالدو آماده و سرحال برای درخشش مقابل ایران
شنبه, 02 تیر 1397 ساعت 17:39
رونالدو آماده و سرحال برای درخشش مقابل ایران
تیم ملی پرتغال در گروه B مسابقات جام جهانی شرایطی مشابه با اسپانیا دارد و به همین دلیل به دنبال برد مقابل ایران است تا کارش برای صعود به مرحله حذفی به اما و اگر نکشد.

به گزارش "توپ 90" تیم ملی پرتغال یکی از هم‌گروه‌های ایران در جام جهانی 2018 در آخرین بازی مرحله مقدماتی خود روز دوشنبه به مصاف شاگردان کارلوس کی‌روش می‌رود. تیم ملی پرتغال تا الان از دو دیدار خود 4 امتیاز کسب کرده و 4 گل توسط کریستیانو رونالدو به ثمر رسانده است. 


بهتر است بگوییم رونالدو نه تنها کاپیتان پرتغال به حساب می‌آید بلکه یک مربی و یک رهبر واقعی برای تیمش محسوب می‌شود و تقریبا می‌توان گفت که این فوق ستاره رییس تیم است. 


تمرین امروز تیم ملی پرتغال در حالی پیگیری شد که موتیونیو به علت آنفولانزا و رافائل گوئررو به دلیل داشتن مشکلات عضلانی دور از تیم بودند. اما رونالدو با با روحیه حاضر شد و انگیزه‌ای فوق‌العاده‌ای به یاران خود القا کرد تا آن‌ها تلاش خود در مقابل ایران را ادامه دهند. 


شرایط تیم ملی پرتغال درست به مانند اسپانیا است. این دو تیم هم امتیاز هستند و تعداد گل زده و گل خورده آن‌ها هم برابر است. حال تعداد کارت زردها ملاک قرار می‌گیرد که پرتغال یک کارت زرد بیشتر از اسپانیا دارد. به همین دلیل شاگردان سانتوس به دنبال برد مقابل ایران هستند که کارشان به اما و اگر کشیده نشود. می‌توان گفت کریستیانو رونالدو مشتاق است با تمرکز و قدرت مقابل ایران قرار گیرد تا به کمک او پرتغال به دور حذفی جام جهانی برسد.