بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کی‌روش تهدید شد، پایت را به پرتغال نگذار!
شنبه, 02 تیر 1397 ساعت 14:27
کی‌روش تهدید شد، پایت را به پرتغال نگذار!
سرمربی تیم ملی فوتبال در تمرین امروز به رسانه های پرتغالی حرف های عجیبی زد!

به گزارش "توپ 90"، تمرین امروز تیم ملی فوتبال که آخرین تمرین قبل از سفر به سارانسک برای دیدار با پرتغال محسوب می شد، مورد توجه بسیاری از رسانه های خارجی قرار گرفت. در این بین برخی خبرنگاران پرتغالی نیز در کمپ تیم ملی حاضر شدند و با کارلوس کی روش هموطن خود که سرمربی ایران است به گفت و گو نشستند.


کی روش در این گفت و گو حرف های عجیبی را بر زبان آورد و از مردم کشورش گلایه کرد. سرمربی تیم ملی که دیدار با پرتغال حساسیت های زیادی برایش دارد، در مصاحبه با خبرنگاران پرتغالی اعلام کرد پیام های عجیبی از مردم پرتغال دریافت کرده که تهدید آمیز بوده است.


کی روش گفت: «پیام های زیادی را دریافت کردم. البته که دوستانم همیشه با من هستند. بعضی ها هم گفتند که دیگر پایت را در پرتغال نگذار!».


طی روزهای گذشته رسانه های پرتغالی به دفعات از تقابل پرتغال با کی روش نوشتند و این موضوع را تحلیل و بررسی کردند. به همین خاطر حساسیت ها در این خصوص بالا رفته و حالا به گفته کی روش کار به جایی رسیده که هموطنانش او را تهدید کرده اند.


با این شرایط به نظر می رسد جو عجیبی در بازی ایران و پرتغال حاکم شود و با توجه به اینکه هردو تیم شانس صعود به دور بعد را دارند، احتمالا مسابقه پرتنشی را در پیش خواهیم داشت.